The EDGE dla kobiet - 3ml

Tajna broń prawdziwych liderów

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 2 punktów lojalnościowych. Za Twój aktualny koszyk dostaniesz 2 punktów które mają wartość 0,20 zł.


24,99 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

The EDGE Woman podkreśli Twoją kobiecość i pozwoli Tobie lśnić jak nigdy dotąd. The EDGE Woman wydobywa Twoje naturalne piękno, budząc pożądanie otaczających Cię mężczyzn i zazdrość obserwujących Cię kobiet. Zachwyć wszystkich swoją osobą!

Wydobądź to czego potrzebujesz, aby być wysłuchaną i traktowaną z szacunkiem. Uzyskaj autorytet oraz posłuch wśród otaczających Cię ludzi. Stań się osobą dominującą która kontroluje sytuację i za którą ludzie chcą podążać. Sprawdzony sposób na wyróżnienie się z tłumu. Stosując The Edge określasz swoją pozycję w grupie. Ustalasz własne granice i reguły gry. Stajesz się osobą bardziej dominującą, przebojową i towarzyską, a przy tym nieporównywalnie bardziej śmiałą i pewną siebie. Niesamowity produkt do podkreślający Twoją osobowość.

Kup The EDGE, aby:

  • podrywać i uwodzić
  • podkreślić swoją osobę
  • zwiększyć pewność siebie
  • dobrze się bawić

 

feromony the edge

 

Jak działa The EDGE?
The EDGE oparty jest na najwyższej jakości związkach (czystość powyżej 98%), które skutecznie podkreślają Twoją osobę w towarzystwie innych ludzi. Gdy stosujesz The EDGE stajesz się osobą zauważaną. Podobnie jak NPA, The EDGE to dominacja w płynie. The EDGE dodatkowo zwiększa Twoją pewność siebie. Po użyciu stajesz się osobą badziej przebojową i towarzyską. Jeżeli chcesz robić dobre wrażenie i przy tym dobrze się bawić, The EDGE to produkt idealny dla Ciebie.

Bardzo wysoka jakość, wysokie stężenie - 2,5mg feromonów w 25ml flakonie, to gwarancja najlepszego stosunku jakości do ceny. Niech nie zmyli Cię zawartość jednego feromonu. The EDGE zawiera dodatkowo dwa silne feromony, nie ujawniane przez producenta, które znacząco podnoszą działanie głównej substancji.
Kupując The EDGE masz gwarancję, że nabywasz feromony, które dotychczas z powodzeniem przetestowało dziesiątki tysięcy osób na całym świecie.
Spraw, aby ludzie byli pod wrażeniem Twojej osobowości.

Stosowanie
Produkt przyjazny stosującemu. Atomizer pozwala na łatwą i dyskretną aplikację w dowolnym, wygodnym dla Ciebie momencie. Bardzo wydajny - 25ml flakon pozwala na 220 pełnych aplikacji. Wystarcza na ponad 5 miesięcy użytkowania przy założeniu, że korzystasz z dobrodziejstw feromonów cztery dni w tygodniu.

Zapach
The EDGE Woman - piękny kwiatowy zapach, wychwalany przez mnóstwo kobiet! Idealny dla kobiety pragnącej czuć się piękną.

Dane techniczne:

  • Opakowanie: 3ml chusteczka
  • Stężenie: 0,1mg/ml
  • Aplikowana doza płynu: 113 mcl
  • Ilość feromonów w aplikacji: 1 aplikacja uwalnia 11,4mcg czystych feromonów
  • Skład The EDGE Woman: Estratetraenol oraz dwie nieujawniane przez producenta substancje.
  • Producent: LaCroy Chemicals, Republika Południowej Afryki


Opinie

Napisz opinię

The EDGE dla kobiet - 3ml

The EDGE dla kobiet - 3ml

Tajna broń prawdziwych liderów

Napisz opinię

30 Inne produkty w tej samej kategorii: