Bezpieczne zakupy

 

Bezpieczeństwo Klientów jest dla nas najważniejsze!

 

Strona Kochliwie.pl to najwyższy standard bezpieczeństwa

 

W trosce o wygodę i bezpieczeństwo naszych Klientów oraz dokonywanych przez nich zakupów zapewniamy poufność przekazywanych nam danych dzięki stosowaniu protokołu SSL (Secure Socket Layer). Protokół SSL to efektywne zabezpieczenie, pozwalające na zakodowanie przesyłanych pomiędzy klientem a sklepem danych. Dzięki temu zabezpieczeniu nie ma możliwości przechwycenia danych przez osoby trzecie. Szyfrowaniem objęte są dane osobowe przekazywane nam podczas składania zamówienia oraz e-mail w przypadku zapisania się do newslettera.

Płatności kartą oraz bezpieczeństwo transakcji płatniczych: Dane dotyczące Twojej karty płatniczej lub płatności elektronicznej podajesz tylko w systemie Przelewy24.pl, który zajmuje się autoryzacją transakcji. W ten sposób transakcja odbywa się bezpośrednio między Tobą a systemem Przelewy24.pl. Nikt inny, również my, nie ma do nich dostępu. Dzięki certyfikowanemu i szyfrowanemu połączeniu z systemem Przelewy24.pl (SSL) dane dotyczące transakcji są bezpieczne.

 

 

Gwarancja satysfakcji

 

Dla wygody i komfortu naszych Klientów zapewniamy możliwość płatności przy odbiorze towaru oraz zwrot towaru do 14 dni bez podania przyczyny. Pieniądze zwracamy niezwłocznie, bez zbędnych pytań i formalności.

 

W sklepie Kochliwie.pl zrobisz bezpieczne zakupy

 

 

Polityka prywatności

 

Szanujemy prawo do prywatności Klientów naszego sklepu. Wszystkie gromadzone przez nas dane osobowe wykorzystujemy jedynie do realizacji zamówień oraz (jeśli wyrazisz na to zgodę) w celu informowania o aktualnych nowościach i promocjach w Sklepie Internetowym Kochliwie.pl
Wymagamy tylko tych danych, które są niezbędne do działania serwisu i realizacji zamówień. W każdym momencie masz możliwość wglądu, aktualizacji oraz usunięcia swoich danych osobowych. Danych osobowych użytkowników sklepu nie udostępniamy stronom trzecim. Dane osobowe są chronione i przetwarzane przez Sklep Kochliwie.pl zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 (Dz. u. nr 133 poz. 883).

 

 

zobacz Regulamin