K2 Pheromones - olejek Zobacz większe

K2 Pheromones - olejek

Ekskluzywny olejek feromonowy potęgujący doznania.

Więcej szczegółów

Oczekiwanie na dostawę

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 17 punktów lojalnościowych. Za Twój aktualny koszyk dostaniesz 17 punktów które mają wartość 1,70 zł.


172,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

 

 K2 Pheromones to pierwszy na świecie feromonowy olejek przeznaczony do zabaw i pieszczot erotycznych! Stworzony przez zawodowego lekarza, aby w imponujący sposób potęgować doznania Twoje i Twojego partnera.

 

Czychcesz wznieść seks na najwyższy możliwy poziom?

Przygotuj się na szaloną i namiętną noc. K2 Pheromones zastosowany na Wasze nagie ciała pozwoli Wam przeżywać chwile o jakich dotychczas nie fantazjowaliście w najbardziej śmiałych marzeniach sennych. Zaszalej! To jedyny taki na świecie olejek, którym będziecie powoli pieścić całe Wasze ciała, aby zwykły, szary wieczór przeobrazić w gorącą, płomienną noc, której nigdy nie zapomnicie.

Czy wiesz jak pachnie pożądanie? To zapach feromonów, który przepełnia sypialnię w szale uniesień dwóch kochanków. To właśnie podczas przeżyć intymnych zmysł węchu odgrywa fundamentalną rolę. Zapachy gorącego ciała podniecają i stymulują nasze hormony.

Niezastąpiony w sypialni! Przełomowy produkt feromonowy, K2 Pheromones, nie ma na celu jedynie zwiększenia Twojej atrakcyjności. Jego zadaniem jest sprawić, by Wasze doświadczenia seksualne osiągnęły poziom, jakiego jeszcze nie znacie. Jego celem jest potęgować Wasze najgłębsze doznania erotyczne, tak abyście przeżywali razem coś, czego nie przeżywaliście do tej pory.

Zawiera dwa najlepiej przebadane feromony ludzkie: Androstadienon oraz Estratetraenol, które według badań przeprowadzonych metodą podwójnie ślepej próby, zwiększają podniecenie seksualne aż o 200% w porównaniu do placebo

 

Daj się uwieść! W sypialni nie ma na to miejsca. Pozwól aby jedwabisty w dotyku olejek w podświadomy sposób pieścił Wasze zmysły. Wystarczy kilkanaście minut, aby K2 Pheromones osiągnął swą maksymalną moc stymulacyjną. Feromony uwalniające się powoli z Waszych ciał w podprogowy sposób pobudzają organ VNO, stopniowo zwiększając Wasze podniecenie seksualne i potęgując najgłębsze doznania. Pozwól, by bezwonne sygnały wysyłane i odbierane poza Waszą świadomością prowadziły Was w coraz wyższe piętra miłosnych uniesień. Pozwól, by Wasze emocje sięgnęły zenitu. Razem dojdziecie do miejsc, jakich jeszcze nie znacie

 

Ale uważaj!

 Z naszych doświadczeń wynika, że feromony zawarte w K2 Pheromones "zezwierzęcają". Ten wieczór może przeobrazić się w dziką i lubieżną noc, pełną uniesień i dreszczy emocji, jakiej się nie spodziewasz. Czy jesteś gotów, by dodać pazur namiętności i obudzić w sobie zwierzę? Czy jesteś gotowa wznieść seks na jeszcze wyższy poziom?

Wyłącz rozum i obudź zmysły. Zaszalej! Korzystaj z życia

 

Dodatkowe informacje

Wiele osób jest uczulonych na silikon, który jest podstawowym składnikiem 99% żeli i lubrykantów dostępnych na polskim rynku. Silikon jest substancją chemiczną, całkowicie sztuczną i nie współgrającą z ludzkim organizmem.

 K2 Pheromones opracowany został przez lekarza - ginekologa. Prowadząc swoją praktykę ginekologiczną, często spotykał się z przypadkami kobiet, które nie mogły stosować popularnych lubrykantów na bazie silikonu (zajmujących praktycznie cały obecny rynek). W wyniku stosowania sztucznych nawilżaczy, kobiety, a także mężczyźni, zauważali wysypki i alergie. Powstała więc potrzeba stworzenia produktu w pełni naturalnego i bezpiecznego. W ten sposób, w wyniku potrzeby, w 2009r. powstał K2 Pheromones.

To pierwszy i jedyny (nie tylko w Europie, ale na całym świecie) ekologiczny, naturalny lubrykant, który, w przeciwieństwie do pozostałych olejków na rynku, nie powoduje żadnych podrażnień, ani uczuleń. Oparty jest w 100% na olejowych wyciągach roślinnych, pozyskiwanych z ekologicznych źródeł. Nie zawiera silikonów, perfum, konserwantów, ani przeciwutleniaczy. W pełni bezpieczny i naturalny. Nie znajdziesz drugiego tak zdrowego i naturalnego olejku na rynku.

Dodatkowo, feromony zawarte w K2 Pheromones poprawiają nastrój i uszczęśliwiają kobiety. Sam zapach olejku, który pozostanie w łóżku może sprawić, że w ciągu kolejnych dni będziecie odczuwali zwiększoną ochotę na seks.

 

Efekt

Stosując K2 Pheromones możesz zauważyć zwiększoną ochotę na seks, wzmożenie podniecenia, przywołanie pierwotnych, zwierzęcych instynktów, rozpalenie tłumionych uczuć i namiętności.

 

Dobry pomysł

 Podaruj niezwykły prezent swojemu partnerowi. Podaruj Wam możliwość zabawy i uwodzenia się na nowo. Koniec z rutyną! Podaruj sobie niezastąpione narzędzie prawdziwego kochanka!

Stosowanie:

Jednorazowo stosujcie od 5 do 15 aplikacji.

 

Informacje techniczne

Dla kogo: feromony uniseksualne - zarówno dla kobiety, jak i mężczyzny. Dla osób homoseksualnych i heteroseksualnych.

Opakowanie: 50ml flakon z atomizerem

Wydajność: flakon pozwala na 320 aplikacji

Aplikowana doza płynu: 156 mcl

Stężenie: 0,03mg/ml

Ilość feromonów w aplikacji: 1 aplikacja uwalnia 4 mcg czystych feromonów

Zapach: K2 posiada delikatny, własny zapach olejków - praktycznie niewyczuwalny, bezwonny. Nieperfumowany.

Skład: naturalny olejek sezamowy, naturalny olej z oliwek, naturalny olejek z moreli, naturalny olejek z nagietka, naturalny olejek rozmarynowy, naturalny olejek rumiankowy, naturalny olejek różany, naturalny olejek z krwawnika, naturalny olejek z babki lancetowatej, naturalny olejek ze stokrotki, naturalny olejek kardamonowy, glikol, feromony.

Zmętnienie jest procesem naturalnym i nie ma wpływu na skuteczność produktu.

Zawartość feromonów: Androstadienon 0.44mg, Estratetraenol 0.44mg, Androstenon 0.44mg. Łącznie 1.32mg.Opinie

Napisz opinię

K2 Pheromones - olejek

K2 Pheromones - olejek

Ekskluzywny olejek feromonowy potęgujący doznania.

Napisz opinię

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii: