Pheromax dla kobiet - 1ml próbka Zobacz większe

Pheromax dla kobiet - 1ml próbka

Najlepsze feromony dla kobiet

Więcej szczegółów

Wysyłamy w 24h!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 4 punktów lojalnościowych. Za Twój aktualny koszyk dostaniesz 4 punktów które mają wartość 0,40 zł.


47,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Możesz przekonać się o skuteczności Pheromax, kupując 1ml próbkę.

Dwa miesiące zajęło nam oraz naszym klientom testowanie nowego produktu. Uzyskane rezultaty przerosły nasze najśmielsze oczekiwania. To zdecydowanie jedne z najlepszych feromonów jakie mieliśmy w rękach. Są rzeczy dobre i są te najlepsze. Jako wyłączni dystrybutorzy na Polskę, z dumą prezentujemy bardzo silne, nadzwyczajnie stężone feromony PHEROMAX.


Wpływ na konkurentów

Twoi konkurenci traktują cię z większym szacunkiem. Szukają Twojej aprobaty. Stajesz się osobą dominującą w towarzystwie.


Wpływ na Twoją osobę

Po zastosowaniu Pheromax stajesz się pobudzony, wzrasta Twoja spontaniczność, błyskotliwość oraz pewność siebie i nie ma to nic wspólnego z Twoim nastawieniem.


 

pheromax woman

Wpływ na płeć przeciwną

Osoby przebywające w Twoim towarzystwie stają się rozmowne, towarzyskie, czasami skłonne do flirtu. Zwiększasz pożądanie oraz zainteresowanie swoją osobą. Stajesz się osobą bardziej atrakcyjną seksualnie.


Ten produkt, w przeciwieństwie do wielu tanich środków, działa tak, jak powinien już od pierwszego użycia. Wiele lat badań zaowocowało stworzeniem nowoczesnej formuły, która w niewiarygodny sposób wpływa na płeć przeciwną.Na zachodzie Pheromax określany jest jako produkt klasy Hi-tech. Pheromax zawiera nie tylko dwa podstawowe feromony działające na płeć przeciwną (Androstenol, Androstenon), ale również nowy, niedawno odkryty Androstadienon. Połączenie tych trzech silnych feromonów w bardzo wysokim stężeniu oraz odpowiednich proporcjach skutkuje powstaniem mieszanki wybuchowej.


Działanie Pheromax cechuje się silnym pobudzeniem seksualnym. Mimo, że brzmi to niewiarygodnie, po jego użyciu momentalnie stajesz się wyjątkowo atrakcyjny, bądź atrakcyjna dla otaczających Cię osób przeciwnej płci. Natomiast, pozostałe osoby traktują Cię z należytym szacunkiem oraz poważaniem.

Pheromax jest stale wykorzystywany przez niektórych mężczyzn oraz kobiety w klubach, czy podczas spotkań towarzyskich, by wywołać pożądanie w partnerze. Osoby, które zdają sobie sprawę z potęgi działania prawdziwych feromonów, mogą korzystać z niewiarygodnych możliwości jakie daje Pheromax. Wykorzystaj go w sposób, jaki lubisz.


Ważna informacja dla kobiet. Wersja dla kobiet zawiera bardzo dużą ilość Estratetraenolu - najsilniejszego feromonu pobudzającego mężczyzn, jaki obecnie jest znany człowiekowi. Dzięki PHEROMAX Woman staniesz się jeszcze bardziej nieodparta.


Dane techniczne:

  • Opakowanie: 1 ml
  • Stężenie: 0,35mg/ml
  • Skład Pheromax Woman: 3.0mg Copulins, 1.0mg Androstenol, 1.0mg Estratetraenol.


Opinie

Napisz opinię

Pheromax dla kobiet - 1ml próbka

Pheromax dla kobiet - 1ml próbka

Najlepsze feromony dla kobiet

Napisz opinię

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii: