NPA feromony damskie Zobacz większe

NPA feromony damskie

Najbardziej cenione feromony na rynku zachodnim.

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 15 punktów lojalnościowych. Za Twój aktualny koszyk dostaniesz 15 punktów które mają wartość 1,50 zł.


152,00 zł

Więcej informacji

 

Przebudź swoją prawdziwą kobiecośc, wzmocnij i dodaj pożądanie do Twojego codziennego życia dzięki NPA!

Produkt importowany bezpośrednio z Republiki Południowej Afryki, tam najlepsi eksperci wydobywają odpowiednie substancje stymulujące ludzkie ciało, tak aby wzmocnić osobowość i seksapil użytkownika. NPA, czyli New Pheromone Additive to najbardziej zachwalane feromony w Stanach Zjednoczonych, nie przez producenta, ale przez miliony klientów, którzy odkryli jak potężną bronią są feromony NPA. Chcąc określić ten produkt, należałoby napisać, że NPA to jedne z najlepszych feromonów dla kobiet służące nie tylko do uwodzenia lecz i podbudowania pewności siebie użytkownika. NPA to najlepsze feroony jakie kiedykolwiek powstały.

Zapomnij o nieskutecznych środkach, zapewnij sobie 100% pewność siebie, wzmocnienie seksapilu i respektu jaki wszyscy będą odczuwać w Twojej obecności. NPA to wciąż niepokonany lider wśród feromonów, ceniony bardziej od produktów zawierających mieszanki wielu feromonów. Jeżeli cenisz sobie jakość, sprawdź NPA. NPA zawiera najsilniejsze znane człowiekowi substancje inicjujące fizjologiczne zmiany w zachowaniu ludzi. Ten produkt docenia każdy, kto miał do czynienia z prawdziwymi feromonami, odmień swoje życie tak jak wszyscy użytkownicy NPA!Jak działa New Pheromone Additive?

NPA oparty jest głównie na najwyższej jakości związkach (czystość powyżej 98%), które skutecznie podkreślają Twoją osobę w towarzystwie innych ludzi. Gdy stosujesz NPA, momentalnie stajesz się zauważona.

NPA dodatkowo zwiększa Twoją pewność siebie. Po użyciu stajesz się osobą badziej przebojową i towarzyską. Jeżeli chcesz robić dobre wrażenie i przy tym dobrze się bawić, NPA to produkt dla Ciebie.

Ze względu na zawartość skoncentrowanej dawki Androstenonu w NPA dla mężczyzn, prosimy uważać, aby nie przesadzić ze stosowaną ilością! Środek powinien być stosowany z rozwagą.


Bardzo wysoka jakość, ekstremalne stężenie feromonów w wysokości 0,048% (0.48mg/ml) gwarantuje najlepszy stosunek jakości do ceny. Niech nie zmyli Cię zawartość jednego feromonu. NPA dodatkowo zawiera dwa silne feromony, nie ujawniane przez producenta, które znacząco podnoszą działanie głównej substancji. Zobacz wynik analizy Androstenonu zawartego w NPA Man (badanie przeprowadzone metodą spektrometrii mas)

Kupując NPA masz gwarancję, że nabywasz feromony, które dotychczas z powodzeniem przetestowało dziesiątki tysięcy osób na całym świecie. NPA to obecnie najlepiej sprzedający się koncentrat feromonów.

Nie ryzykuj. Kupuj sprawdzone feromony.

 
Stosowanie

NPA należy zmieszać z własnymi perfumami. Jeżeli szukasz produktu do bezpośredniego stosowania (w formie perfum), kup The Edge (zapachową wersję NPA).

Flakon NPA zaopatrzony jest w specjalistyczny zakraplacz, umożliwiający przelanie zawartości do własnych perfum (maksymalnie do 30ml perfum). Doświadczeni użytkownicy stosują NPA również bezpośrednio, na skórę lub ubrania. UWAGA! W przypadku stosowania bezpośredniego, nie stosować więcej niż 2 krople. NPA to produkt silnie stężony.

Produkt nie jest perfumowany i nie zawiera żadnych dodatków zapachowych, poza naturalnym zapachem feromonów oraz alkoholu.

Bardzo wydajny. Flakon 5ml zawiera ok. 140 kropel czystej substancji aktywnej i wystarcza na wiele tygodni częstego stosowania.


Specyfikacja:

Opakowanie: 5ml szklany flakon z zakraplaczem

Wydajność: 140 kropel

Aplikowana doza płynu: 36mcl / 1 kroplę

Zawartość feromonów: 2.4mg

Ilość feromonów w 1 kropli: 17mcg

Średni czas użytkowania przy codziennym stosowaniu: 3÷4 miesiące

Skład NPA Man: Androstenon oraz dwie strzeżone przez producenta substancje.

Skład NPA Woman: Estratetraenol oraz dwie strzeżone przez producenta substancje.

Producent: LaCroy Chemicals, Republika Południowej Afryki.

 

 

 

 Opinie

Napisz opinię

NPA feromony damskie

NPA feromony damskie

Najbardziej cenione feromony na rynku zachodnim.

Napisz opinię

Produkty które mogą Cię zainteresować

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii: