Miiko Nakaido Koncentrat 5ml - feromony dla kobiet Zobacz większe

Miiko Nakaido Koncentrat 5ml - feromony dla kobiet

Silny koncentrat ekskluzywnych perfum zmieszanych z feromonami.

Więcej szczegółów

Oczekiwanie na dostawę

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 3 punktów lojalnościowych. Za Twój aktualny koszyk dostaniesz 3 punktów które mają wartość 0,30 zł.


39,90 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Skoncentrowane bazy zapachowe dla kobiet z dodatkiem kompozycji feromonów MIIKO NAKAIDO dostępne są w opakowaniach typu ROLL-ON. Maleńka buteleczka posiadająca aplikator w kształcie kulki jest bardzo poręczna.

 

UWAGA! Aktualnie Miiko Nakaido nie są rozlewane ale od tego samego producenta dostępne są odpowiedniki pod nazwą:

 PH Feromon Collection 15 ml

 

Zaprojektowana w ten sposób buteleczka gwarantuje Ci:

Wygodną aplikację zapachu
Szybki i dyskretny dostęp zapachu
To, że możesz mieć ją zawsze przy sobie


Charakterystyka baz zapachowych MIIKO NAKAIDO:

Trwałość – dzięki oleistej formule kompozycji, są bardzo intensywne, ich zapach utrzymuje się do 24 godzin
Wydajność – są silnie skoncentrowane, przez co niezwykle intensywne, jedno małe opakowanie wystarcza na wiele tygodni
Jakość – najlepsza jakość gwarantowana międzynarodowym certyfikatem IFRA

W uwagach do zamówienia proszę wpisać odpowiedni symbol zapachu, który chcą Państwo zamówić.


Oznaczenie numeracji - nuty zapachowe podobne do:

D01 J'ADORE - CHRISTIAN DIOR
D02 TOMMY GIRL - TOMMY HILFIGER
D03 212 - CAROLINA HERRERA
D04 LIGHT BLUE - DOLCE & GABBANA
D05 TENDRE POISON - CHRISTIAN DIOR
D06 GREEN TEA - ELISABETH ARDEN
D07 FLOWER - KENZO
D08 CHANEL 5 - COCO CHANEL
D09 PLEASURES - ESTEE LAUDER
D10 WILD MUSK - HOUSE OF COTY
D11 OPIUM - YVES SAINT LAURENT
D12 MIRACLE - LANCOME
D13 BOSS INTENSE - HUGO BOSS


Kolekcja zapachów Miiko Nakaido została zaprojektowana dla osób, które nie wahają się podkreślać swojej atrakcyjności. Możesz wybierać spośród kompozycji damskich oraz męskich. Każda z nich jest wyjątkowa, ponieważ każda została skomponowana w odpowiedzi na różne potrzeby i oczekiwania jakie stawiamy zapachom. Różnorodność i bogactwo zapachowe kompozycji Miiko Nakaido, pozwalają dobierać je do nastroju. Wypróbuj je i znajdź te, które najbardziej do Ciebie pasują!


Zrób to, na co zawsze miałaś ochotę...

Wyjątkowe zapachy dla kobiet Miiko Nakaido POUR FEMME sprawią, że poczujesz swoją siłę. Elegancki zapach i potencjał Twojego Ja. Bądź gotowa na wszystko...
Jeśli jesteś kobietą, już niedługo zorientujesz się, że mężczyźni z którymi rozmawiasz, chętniej patrzą Ci w oczy i częściej się uśmiechają. To nie złudzenie! Oni rzeczywiście cieszą się Twoim towarzystwem! Wszystko to dlatego, że zapachy Miiko Nakaido zostały wzbogacone o niezwykły składnik... Feromony...

Doskonale wiemy, że każda chwila jest niepowtarzalna, a te najpiękniejsze zawsze trwają za krótko. Aby zatrzymać je na dłużej, zostały stworzone unikalne kompozycje zapachowe, które pozwolą Wam zawsze czuć się tak jak lubicie. Będziecie mogli dobrać zapach do swojego nastroju, a także kształtować nastrój za pomocą zapachów.
Każde perfumy z kolekcji UniQUE Miiko Nakaido są tak charakterystyczne, że wśród nich odnajdziecie również ten jedyny: Twój zapach przewodni. Ten, który będzie najlepiej Cię określał, do którego zawsze będziesz wracać. Czy już wiesz, który zapach stanie się twoją wizytówką? Kompozycje zostały wzbogacone o dodatek prawdziwych feromonów, aby Twój nastrój udzielał się otoczeniu, oraz po toby wzmocnić przekaz zapachu.


Sekret zapachów Miiko Nakaido

Zapachy Miiko Nakaido nie dają się porównać z żadnymi innymi produktami dostępnymi na rynku. Posiadają niezwykły dodatek, dzięki któremu osoby, które ich używają wywierają ogromne wrażenie na wszystkich tych, którzy znajdują się w ich pobliżu. Może się to wydawać nieprawdopodobne jednak tak działa magia Miiko Nakaido. To co wydawało się dotychczas skomplikowane, wyda się szalenie proste, ponieważ zapachy Miiko Nakaido zawierają w swoim składzie niezwykła formułę opartą na oryginalnych feromonach!


Niezwykły dodatek kompozycji - feromony

Zastosowanie w kompozycjach zapachowych Miiko Nakaido dodatku feromonów, to nowatorskie podejście w sztuce komponowania zapachów. Feromony, które znajdują się każdej z pośród dwudziestu kompozycji, nie zmieniają samego zapachu (są bezwonne), a przy tym nadają im szczególną moc. Używając naszego ulubionego zapachu co dzień możemy poprawiać sobie nastrój, a dodatkowo sprawiać, że osoby wokół nas będą odbierać nas o wiele bardziej pozytywnie. Dzięki tej niezwykłej właściwości, używanie kompozycji Miiko Nakaido daje najlepsze efekty w kontakcie z płcią przeciwną. Zarówno kobiety i mężczyźni wykazują zwiększone zainteresowanie osobą używającą zapachów Miiko Nakaido. Podświadomie wyczuwane feromony sprawiają, że stajemy się w ich oczach bardziej atrakcyjni, chętniej z nami flirtują i chcą z nami przebywać.

Zapachy Miiko Nakaido charakteryzują się rewolucyjną budową, dzięki której są bardziej intensywne a ich działanie trudno porównać do jakichkolwiek innych kompozycji. Klasyczna trójdzielna budowa zapachu została oparta na feromonowym trzonie zapachu, co jest absolutnie nowatorską techniką.


Tradycyjna struktura zapachu, zwana piramidą zapachową, zbudowana jest z 3 poziomów:

Nuta zmysłu (górna, głowy) działa pobudzająco, odświeżająco, pomaga w koncentracji.
Nuta serca (środkowa, średnia) działa wyrównująco, harmonizująco, zmysłowo, uspokajająco.
Nuta bazowa (podstawy, końcowa, dolna) działa stabilizująco, wzmacniająco, uziemiająco, pomaga w naładowaniu i utrzymaniu energii


Wszystkie zapachy Miiko Nakaido, posiadają dodatkowy składnik - feromony. Piramida została osadzona na trzonie feromonowym, można więc mówić o czwartym dodatkowym poziomie. Jest to całkowicie nowatorskie podejście do sztuki komponowania zapachów.Opinie

Oceń 
2017-02-06

D01

Moje ulubione...

Napisz swoją opinię !

Napisz opinię

Miiko Nakaido Koncentrat 5ml - feromony dla kobiet

Miiko Nakaido Koncentrat 5ml - feromony dla kobiet

Silny koncentrat ekskluzywnych perfum zmieszanych z feromonami.

Napisz opinię

Produkty które mogą Cię zainteresować

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii: