Love Desire 100 ml zapach damski

Mocne zapachowe feromony damskie wysokiej jakości.

Więcej szczegółów

Wysyłamy w 24h!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 11 punktów lojalnościowych. Za Twój aktualny koszyk dostaniesz 11 punktów które mają wartość 1,10 zł.


119,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Love Desire damskie

Feromony damskie Love & Desire cieszą się ogromną popularnością, zarówno wśród klientek jak i klientów! Feromony zostały skonstruowane w ten sposób, żeby można ich było używać jak zwykłych perfum. Poza feromonami w składzie, mają one również nutę zapachową! Feromony działają naturalnie, niewidzialnie. Zapach Love & Desire jest bardzo kobiecy, zdecydowany i hipnotyzujący a zarazem delikatny. Feromony zaś nie mają zapachu, nie są wyczuwalne ani dla Ciebie, ani dla osób trzecich. Stosując perfumy z feromonami, nie musisz już używać innych zapachów.

 

Love Desire przyda Ci się kiedy:

 • chcesz poflirtować
 • szukasz na stałe drugiej połówki
 • poszukujesz nowych znajomości
 • chcesz mieć lepszy kontakt z ludźmi, których już znasz, np. w miejscu pracy itp.

W czym pomaga Love & Desire?

 • wzmocnić pewność siebie w każdej sytuacji
 • zwrócić na siebie większą uwagę
 • zyskać szacunek i sympatię otoczenia
 • poczuć się bardziej kobieco w swojej skórze

 

Skuteczność Love & Desire opiera się na wielu latach pracy, doświadczeń nad komponowaniem mieszanki feromonów. Każda z Was, która chociaż raz wypróbuje ten zapach, od razu poczuje, jak staje się obiektem pożądania. Feromony działają natychmiast po zastosowaniu. Będziesz zaskoczona rezultatami. A zatem daj się zaskoczyć i zmień swoje życie.

Love&Desire to najlepsze dostępne na polskim rynku feromony! Pokochały je już miliony kobiet na całym świecie, których życie towarzyskie zmieniło się diametralnie i to właśnie dzięki Love&Desire. Moc feromonów okazała się tak skuteczna, że otrzymały one liczne nominacje i nagrody na polskich jak i zagranicznych konkursach. 

Jak pachnie Love Desire dla kobiet?

To seksowny, owocowo - kwiatowy zapach dla stanowczych, niezależnych, mających swój styl kobiet, które wiedzą czego chcą, i nie wahają się po to sięgnąć. To bardzo kobiecy zapach: zmysłowy, wyrafinowany, silny, gorący, agresywny i niepokorny. To prowokacja, fascynacja, namiętność...ale nigdy obojętność. Na zapach składają się nuty zapachowe: czarna porzeczka, gruszka, włoska klementynka, pomarańcza, kwiat imbiru, nasiona hibiskusa, frezja, kalifornijskie drzewo cedrowe, wanilia.

 

love desire damskie 

Skład Love Desire

 • Androstenol - młodzieńcza witalność, produkowany w okresie dojrzewania i ma bardzo silne działanie. Jego poziom jest zwykle wyższy u kobiet dominujących. Wpływa na wzbudzenie atrakcyjności u mężczyzn jak i u innych kobiet i ma socjalne znaczenie przy nawiązywaniu kontaktów i utrzymywaniu spójności grupy. Mężczyźni w wieku od 20 do 50 lat są szczególnie wyczuleni na jego zapach.
 • Androstadlenon - przyciąganie uwagi, "Feromon miłości", który wpływa na zmianę nastroju u mężczyzn. Wiele badań nad tym feromonem wskazuje, że silne oddziałuje na aktywność mózgu mężczyzn. Świadczy o tym wzrost uwagi, poznania, poprawa nastróju.
 • Androstenon - dominacja oraz autorytet. to zapach wytwarzany głównie przez kobiety dominujące. Zapach ten sygnalizuje siłę wśród osobników tej samej płci. Służy kobietom do przyciągnięcia uwagi mężczyzn i wzbudzenia ich zainteresowania. Kobiety przebywające w warunkach dużej rywalizacji mają dużo wyższy poziom stężenia tego feromonu. Androstenonu warto także używać chcąc wzbudzić większy respekt i dominację. Wykorzystanie androstenonu w Love Desire szczególnie wpływa na powodzenie u mężczyzn.
 • Androsteron - wzocnienie autorytetu, to najbardziej kobiecy ze wszystkich składników. Wywołuje efekt dominacji, ale nie wpływa na efekt agresji, stwarzając raczej aurę bezpieczeństwa. Naturalnie ujawnia się u spokojnych samic, typu Alpha.

 

Produkty, których składnikami jest wiele feromonów nie tylko wzmagają stopień podniecenia seksualnego, ale również tworzą pozytywną aurę wokół osoby, która ich użyła. Ma ona wpływ na sposób odbioru zarówno wśród obcych, jak i znajomych. Odpowiednie wyważenie poszczególnych feromonów w produktach Love Desire wpływa na konkretną zmianę w osobie, z którą rozmawiasz. Androstenon wpływa na podkreślenie kobiecości oraz seksualności. Dodatek androstenolu oraz androsteronu sprawia, że ludzie postrzegają Cię jako osobę godną zaufania i serdeczną.

 
Perfumy Love Desire przeznaczone dla stanowczych, niezależnych kobiet w każdym wieku.


Pojemność: 100 mlOpinie

Napisz opinię

Love Desire 100 ml zapach damski

Love Desire 100 ml zapach damski

Mocne zapachowe feromony damskie wysokiej jakości.

Napisz opinię

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii: