Sexual Attraction Pheromones  Woman Formula 5-alpha Zobacz większe

Sexual Attraction Pheromones Woman Formula 5-alpha

Feromony zapachowe dla kobiet 8 ml.

Więcej szczegółów

Wysyłamy w 24h!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 4 punktów lojalnościowych. Za Twój aktualny koszyk dostaniesz 4 punktów które mają wartość 0,40 zł.


49,48 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Jesteś nieśmiała? Nie masz doświadczenia z mężczyznami? A może masz wszystko i pragniesz jeszcze więcej? Jeśli chcesz być na topie i uwodzić mężczyzn jest na to skuteczna recepta. Feromony.

Jak działają feromony?

 

Każdy człowiek posiada swój zapach i feromony, które przyciągają ludzi. Dzięki nim budzisz większe zainteresowanie wśród ludzi, jesteś postrzegana jako dusza towarzystwa i wzbudzasz respekt innych. Poprzez codzienną higienę ciała, pozbywamy się ich ze skóry bardzo skutecznie. Używanie środków czystości i antyperspirantów zmniejsza ich ilość do minimum – jednak trudno sobie wyobrazić życie bez ich stosowania. Pomimo, że są to naturalne wydzieliny z organizmu – połączone z potem raczej odstraszają. Co zrobić, aby mieć na sobie pożądane feromony? Nic prostszego. Naukowcy z jednego z najnowocześniejszych laboratoriów na terenie Unii Europejskiej uzyskali mocno stężone syntetyczne feromony, które składem chemicznym i działaniem są identyczne jak te wydzielane przez człowieka. Ich dynamiczne połączenie z naturalnie występującymi u ludzi feromonami oraz interesującym zapachem okazały się wielkim sukcesem. Wyselekcjonowane zostały feromony, które odpowiedzialne są za pociąg seksualny i zdolności przywódcze.

 

 

Tło seksualne

 

Specjaliści skupili się głównie na tym, aby specyfik powodował instynktowne działania seksualne wśród ludzi. Jak się okazało z pełnym sukcesem wkroczyli na rynek. Jeśli więc chcesz poprawić jakość swojego życia seksualnego, zostać duszą towarzystwa i dominować w tłumie spróbuj Attraction Pheromones.

Dzięki feromonom Sexual Attraction Pheromones Woman Formula 5-alpha:

 

•          podkreślisz swoją kobiecość i seksapil

•          stworzysz stanowisko przywódczyni, pożądanej przez mężczyzn

•          mężczyźni stają Ci się ulegli

•          wzrośnie Twoje dobre samopoczucie

•          jesteś bardziej pewna siebie

Jakie feromony wchodzą w skład Sexual Attraction?

 

Sexual Attraction Pheromones Woman Formula 5-alpha to najsilniejsze feromony, które zrobią z Ciebie najbardziej pożądaną kobietę. Możliwe jest to dzięki feromonom zawartym w naszych perfumach:  Alfa Androstenolu (5α-androst-16-en-3α-ol), Beta-Androstenolu, Alfa androstenonu (5a-androstanu-3a-ol ,17-one). To właśnie za sprawą tych związków chemicznych możesz odnieść swój sukces!

 

 

Alfa Androstenol (5α-androst-16-en-3α-ol)

– feromon popularności

 

Jest odpowiedzialny za charyzmę i popularność, może także przyciągać tłumy do Ciebie. To właśnie on tworzy w koło Twojej osoby przyjazną atmosferę i aurę. Wydziela także sygnały chemiczne oznajmujące o dobrym stanie zdrowia, płodności i atrakcyjności seksualnej. Daje wrażenie otwartości osobnika oraz jego „gadatliwości”, Ten sam feromon podnosi i wzmaga emocje wokół nas. Inne osoby postrzegają Cię jako bardziej atrakcyjnego i są bardziej otwarte na kontakt z Tobą.

 

 

Beta-Androstenol

– feromon przyciągania

 

Chemicznie jest to związek niemalże identyczny z Alfa-Androstenolem, ale to on sprzyja komunikacji na głębszym poziomie. Pomaga przyciąganiu się osób płci przeciwnej, a niezależnie od płci wywołuje uczucie głębokiej życzliwości i komfortu przebywania ze sobą. To właśnie on nadaje wrażenie, że zna się dopiero poznaną osobę już od lat i dzięki niemu kobieta czuje się przy Tobie bezpiecznie.

 

 

Androstenon (5a-androstanu-3a-ol-17-one)

– feromon przywódcy i seksu

 

To feromon występujący zarówno u mężczyzn jak i kobiet. Związek tworzy zwykle dominującą aurę. Mężczyźni, którzy w organizmie występuje wysokie stężenie owego feromonu zawsze znajdują się w centrum zainteresowania, odbierani są jako osoby przywódcze, budzące podziw, szacunek i  uwagę otoczenia – tak zwani samce alfa. Feromon ten tworzy wibracje wpływające na wzrost napięcia seksualnego. Często powiązany jest z pożądaniem i brany pod uwagę przy wyborze partnera. Ten związek chemiczny tworzy także aurę bezpieczeństwa i niezawodności.

 

 

Estratetraenol (estra-1, 3,5 (10) ,16-tetraen-3-ol)

– feromon kobiecości i uwodzenia

 

Całkowicie bezwonny feromon (związany z estrogenem – żeńskim hormonem płciowym) tworzy aurę wyjątkowo kobiecą i zmysłową. W niezwykły sposób aktywizuje mózg: a działanie pobudzające żądze u mężczyzn. „Zmiękczasz” otoczenie ze skutkiem, iż otoczenie jest w stanie zrobić dla ciebie naprawdę wiele. Feromon wpływa na mężczyzn kojąco, a także wzbudza w nich pragnienie ochrony Ciebie i chęć przytulania. Ten pobudzi Cię i podkreśli Twoją kobiecość.

Idealne połączenie

 

Dynamiczne połączenie feromonów z unikalnym zapachem perfum zapewni Ci pełen sukces w osobistym życiu oraz zwiększy szanse na gorący romans. Sexual Attraction Pheromones zawierają feromony najwyższej jakości. Dzięki ich bardzo intensywnemu stężeniu i starannie dobranemu składowi  silnie wabią seksualnie. Zapach utrzymuje się na skórze prawie tak długo jak zawarte w nim feromony. Jest bardzo wydajny. Wystarczy, że użyjesz niewielkiej ilości naszych feromonów, a poczujesz ogromną różnicę. Będziesz bardziej pewny siebie i zaczniesz przyciągać niczym magnes. Sexual Attraction Pheromones to intrygujący, świeży męski zapach z charakterystyczną sportową nutą pełną seksu. Pozwalają stać Ci się obiektem pożądania i pobudzić seksualnie w intymnych sytuacjach.

 

 

Uwodź

 

Feromony Sexual Attraction Pheromones to idealne rozwiązanie dla osób planujących randki i pierwsze spotkania. Liczy się pierwsze wrażenie i zaiskrzenie tzw. „chemii”. Dzięki feromonom zadanie to będzie ułatwione. W naturalny sposób przyciągniesz wymarzonego mężczyznę.

Wyróżnij się z tłumu

 

Sexual Attraction Pheromones doskonale sprawdzą się w miejscach tłocznych, klubach, imprezach, gdzie przebywa wiele osób. Jego działanie jest wtedy zintensyfikowane, a zapach utrzymuje się dłużej. Dlatego polecany jest dla osób chcących zaistnieć w tłumie np. na imprezie. Możesz w ten sposób szybko stać się tak zwanym gwiazdą wieczoru, która podbije serca wielu mężczyzn.

 

Dzięki temu, że feromony zamknięte są w niewielkich poręcznych fiolkach możesz schować je do torebki i użyć, kiedy tylko będziesz miał potrzebę!

 

Sexual Attraction Preromones – nowość na polskim rynku! Doskonała mieszanka feromonów pobudzających sferę seksualną i podkreślającą zdolności przywódcze. Za sprawą nowoodkrytego feromonu zastosowanego w mieszance specyfik wpływa na głębsze sfery interakcji. Wzbudzaj pozytywne emocje, zachwycaj tłumy, podbijaj serca. Najsilniej skoncentrowane feromony zaprojektowanie i wykonane w laboratoriach na terenie Unii Europejskiej.

 

 

Wyniki badań

 

Jak wynika z badań, ludzie stosujący feromony mają wyższe szanse na przyciągnie innych osób. Naukowcy przedstawili poparte wynikami wnioski, że zaledwie kilka kropel perfum z zawartością feromonów wytworzonych syntetycznie wystarczy, aby być bardziej pociągającym seksualnie.

 

Przeprowadzono badania na grupie 100 kobiet i mężczyzn w wieku 19-47 lat, w której przez okres dwóch tygodni testowana była nasza seks przynęta.

 

50 osób nosiło na sobie zapach z feromonami Sexual Attraction Pheromones, a 50 osób perfumy placebo (zapach nieaktywny feromonowo).

 

74% z grupy stosującej feromony doświadczyło trzykrotny wzrost zdarzeń seksualnych, w porównaniu z zaledwie 23% stosującymi placebo.

 

Do zdarzeń seksualnych zaliczono tu: udane randki, całowanie, pieszczoty oraz  stosunek seksualny.Opinie

Napisz opinię

Sexual Attraction Pheromones  Woman Formula 5-alpha

Sexual Attraction Pheromones Woman Formula 5-alpha

Feromony zapachowe dla kobiet 8 ml.

Napisz opinię

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii: