PHEROMAX Oxytrust woman 1 ml próbka Zobacz większe

PHEROMAX Oxytrust woman 1 ml próbka

Najlepsze feromony dla kobiet

Więcej szczegółów

Wysyłamy w 24h!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 6 punktów lojalnościowych. Za Twój aktualny koszyk dostaniesz 6 punktów które mają wartość 0,60 zł.


64,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Przekonaj się  jak działa oryginalny Pheromax Oxytocin i wybierz 1 ml próbkę. Nowa wersja Pheromax Oxytocin wzbogacona o Oksytocynę, neuropeptyd zwiększający zaufanie jest już dostępna w postaci próbki. PHEROMAX Oxytocin to luksusowa wersja PHEROMAX. Pheromax oprócz podstawowych feromonów Androstenolu i Androstenonu zawiera niedawno odkryty Androstadienon.  Mieszanka  Te trzy silne feromony o bardzo wysokim stężeniu oraz odpowiednich proporcjach  tworzą razem  erotycznie skoncentrowaną mieszankę, która działa już od pierwszego użycia. Pheromax powoduje silne pobudzenie seksualne.  Już po pierwszej aplikacji Pheromax stajesz się bardziej atrakacyjny dla płci przeciwnej,wzbudzasz większy szacunek w towarzystwie.

Wersja dla kobiet zawiera bardzo dużą ilość Estratetraenolu - najsilniejszego feromonu pobudzającego mężczyzn, jaki obecnie istnieje. Dzięki PHEROMAX Woman staniesz się jeszcze bardziej atrakcyjniejsza i pociągająca.

 

pheromax woman

Wpływ na płeć przeciwną

Osoby przebywające w Twoim towarzystwie stają się bardziej rozmowne, towarzyskie, nawet  skłonne do flirtu. Zwiększasz pożądanie oraz zainteresowanie swoją osobą. Stajesz się osobą bardziej atrakcyjną seksualnie.

 

Wpływ na konkurentów

Twoi konkurenci traktują cię z większym szacunkiem. Szukają Twojej aprobaty. Stajesz się osobą dominującą w towarzystwie.

 

Wpływ na Twoją osobę

Po zastosowaniu Pheromax stajesz się pobudzony, wzrasta Twoja spontaniczność, błyskotliwość oraz pewność siebie i nie ma to nic wspólnego z Twoim nastawieniem. Może pojawić się uczucie gorąca.

 

Specyfikacja:

  • Opakowanie: 1 ml
  • Stężenie: 0,35mg/ml
  • Ilość feromonów w aplikacji: 1 aplikacja uwalnia 45 mcg czystych feromonów
  • Skład Pheromax Woman: 3.0mg Copulins, 1.0mg Androstenol, 1.0mg Estratetraenol


Opinie

Napisz opinię

PHEROMAX Oxytrust woman 1 ml próbka

PHEROMAX Oxytrust woman 1 ml próbka

Najlepsze feromony dla kobiet

Napisz opinię

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii: