Fifty Shades of Grey - Trust Me - zestaw do krępowania

Fifty Shades of Grey

Oczekiwanie na dostawę

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 27 punktów lojalnościowych. Za Twój aktualny koszyk dostaniesz 27 punktów które mają wartość 2,70 zł.


274,59 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Trust Me to wyjątkowy zestaw do krępowania z oficjalnej kolekcji Fifty Shades of Grey, stworzonej we współpracy z E. L. James, autorką bestsellerowej powieści o tym samym tytule. Zestaw ten złożony z kajdanek i kompatybilnego z nimi drążka. Długość drążka można regulować (zakres od 53 do 78,5 cm). Kajdanki mogą być wykorzystywane osobno. Do zestawu dołączona została maska na oczy oraz zawieszka na klamkę od drzwi w prezencie.

 

„Fifty Shades of Grey” to piękna kolekcja luksusowych zabawek erotycznych i akcesoriów intymnych, a także elementów dzięki którym urządzisz swój wyjątkowy pokój zabaw. Jedyna oficjalna kolekcja, w całości zaprojektowana i zatwierdzona przez E. L. James, autorkę bestsellerowej powieści „Pięćdziesiąt twarzy Grey’a”.

 

„Ten wachlarz produktów jest tym, co wyobrażałam sobie podczas pisania Pięćdziesięciu twarzy Grey’a. Jestem bardzo podekscytowana faktem, że zabawki które opisałam w swoich książkach są dostępne w rzeczywistości.” E. L. James

 Opinie

Napisz opinię

Fifty Shades of Grey - Trust Me - zestaw do krępowania

Fifty Shades of Grey - Trust Me - zestaw do krępowania

Napisz opinię

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii: