Hiszpańska Mucha - Gorąca pasja ! -15 ml Zobacz większe

Hiszpańska Mucha - Gorąca pasja ! -15 ml

SPANISH FLY Gorąca pasja.

Więcej szczegółów

Cobeco Pharma

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 6 punktów lojalnościowych. Za Twój aktualny koszyk dostaniesz 6 punktów które mają wartość 0,60 zł.


62,20 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Gorąca pasja ! - Spanish Fly Hot Passion 15 ml

SPANISH FLY Gorąca pasja. Super skoncentrowany Spanish Fly to preparat, który może wpływać na potęgowanie doznań seksualnych oraz przyspieszenie osiągnięcia orgazmu. Regularne stosowanie pozwala na czerpanie większej radości z seksu i umożliwia poprawienie jakości życia seksualnego. Może nasilać pożądanie i ochotę na seks, zwiększa intensywnośc i ilość osiąganych orgazmów. Preparat przeznaczony jest dla osób z trudnościami osiągania orgazmu, obniżonym pobudzeniem seksualnym lub osłabionym pożądaniem.

L-arginina zawarta w kroplach Spanish Fly jest prekursorem tlenku azotu, który wpływa na lepszy dopływ krwi do narządów płciowych, co może zwiększać wrażliwość na bodźce seksualne, wpływać na erekcję u mężczyzn, osiąganie orgazmu i pobudzenie seksualne u kobiet. Pozwala to na pełne odbieranie doznań w trakcie stosunku płciowego. Regularnie stosowany preparat pozwala uzyskać lepsze pobudzenie i wzmagać pożądanie seksualne. Może prowadzić do wzrostu satysfakcji płynącej ze współżycia seksualnego.

Sposób użycia: 1 ml (od 5 do 7 kropli) pod język na około 30 min przed aktywnością seksualną.Opinie

Napisz opinię

Hiszpańska Mucha - Gorąca pasja ! -15 ml

Hiszpańska Mucha - Gorąca pasja ! -15 ml

SPANISH FLY Gorąca pasja.

Napisz opinię

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii: