Nexus Vibro - 5 poziomów wibracji - zabawka analna Zobacz większe

Nexus Vibro - 5 poziomów wibracji - zabawka analna

Więcej przyjemności, większy nacisk na prostatę

Więcej szczegółów

Nexus

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 36 punktów lojalnościowych. Za Twój aktualny koszyk dostaniesz 36 punktów które mają wartość 3,60 zł.


362,22 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

 

Vibro jest pierwszym produktem z wibratorem z serii zabawek rodziny Nexusa. Jest unikalny w stosunku do innych produktów tej grupy. Jego trzonek oraz kształtne zakończenie trzonka dostarcza dodatkowej przyjemności, pozwala na więcej uczucia i daje jeszcze większy nacisk na prostatę. W środku trzonka umieszczony jest wibrator (łatwy w wymianie).

Pokrywa on znaczną powierzchnię przy prostacie doprowadzając do orgazmów, które wybuchają wprost z głębi ciała. Wykonany jest z polipropylenu wolnego od ftaliny.

Wymiary:
Długość trzonka: 10 cm,
Obwód w najgrubszym miejscu: 9 cm

Profilaktyka prostaty
Używanie produktów NEXUS to nie tylko wspaniałe doznania. Produkty NEXUS to również poprawa ukrwienia gruczołu prostaty. Gruczoł ten dla nas – mężczyzn jest niezwykle istotny. Prostata jest narządem mięśniowo-gruczołowym mężczyzny i jest umiejscowiona w miejscu połączenia drogi moczowej z płciową. Wydziela substancję, która stanowi 25% spermy. Wydzielina ta ma duże znaczenie przy zapłodnieniu ale również znacząco wpływa na satysfakcję seksualną.

 Opinie

Napisz opinię

Nexus Vibro - 5 poziomów wibracji - zabawka analna

Nexus Vibro - 5 poziomów wibracji - zabawka analna

Więcej przyjemności, większy nacisk na prostatę

Napisz opinię

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii: