Nexus G-Rider (Unisex) - 5 poziomów wibracji - zabawka analna

Aksamitny, dla kobiet i mężczyzn

Więcej szczegółów

Nexus

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 25 punktów lojalnościowych. Za Twój aktualny koszyk dostaniesz 25 punktów które mają wartość 2,50 zł.


257,06 zł

Więcej informacji

 

G-Rider wykonany jest z specjalnie uformowanego silikonu, by dawać przyjemne uczucie aksamitności i delikatności. Zastosowano w nim 5 zmiennych trybów pracy wibratora, włącznie z opcją wibracji ciągłych, pulsujących i narastających. Ze względu na zastosowanie ergonomicznych kształtów spełni oczekiwania zarówno mężczyzn, jak i kobiet.

Jego podstawową funkcją jest masowanie miejsc erogennych wewnątrz i na zewnątrz ciała, budując przy tym przyjemne napięcie i nieoczekiwane szczytowania.

Wymiary:
Długość: 10 cm
Średnica: 4,2 cm

Profilaktyka prostaty
Używanie produktów NEXUS to nie tylko wspaniałe doznania. Produkty NEXUS to również poprawa ukrwienia gruczołu prostaty. Gruczoł ten dla nas – mężczyzn jest niezwykle istotny. Prostata jest narządem mięśniowo-gruczołowym mężczyzny i jest umiejscowiona w miejscu połączenia drogi moczowej z płciową. Wydziela substancję, która stanowi 25% spermy. Wydzielina ta ma duże znaczenie przy zapłodnieniu ale również znacząco wpływa na satysfakcję seksualną. Ożywia ruch plemników i powiększa masę wytryskową.  U mężczyzn, zwłaszcza po 40 roku życia, często dochodzi do przerostu stercza (prostaty), efektem czego pojawiają się kłopoty z oddawaniem moczu i czynności seksualnych. Statystyki mówią, że około 30-40% mężczyzn pomiędzy 40. a 60. rokiem życia odczuwa dolegliwości związane z jej schorzeniami.

 Opinie

Napisz opinię

Nexus G-Rider (Unisex) - 5 poziomów wibracji - zabawka analna

Nexus G-Rider (Unisex) - 5 poziomów wibracji - zabawka analna

Aksamitny, dla kobiet i mężczyzn

Napisz opinię

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii: