Bad Boy - wibrator - zabawka analna

Inny kształt Rude Boy

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 21 punktów lojalnościowych. Za Twój aktualny koszyk dostaniesz 21 punktów które mają wartość 2,10 zł.


216,16 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

 

Bad-Boy jest nowym połączeniem stymulatora prostaty i krocza. Wykonanie jest oparte na słynnym Rude Boy! Jedyna różnica, to zmienienie kształtu kontur, aby zaoferować o wiele bardziej spełniające uczucie tym bardziej zaawansowanym użytkownikom...

 

Napędzany RO-80mm bullet, który jest łatwy do usunięcia i może być stosowany samodzielnie.
Zrobiony z materiałów IntraMed Bad-Boy jest miękki, elastyczny, bardzo bezpieczny oraz wygodny w użyciu i w 100% hipoalergiczny, a więc każdy może zaznać tej rozkoszy!

 

Rocks-Off Limited to jeden z wiodących producentów artykułów erotycznych na świecie i numer jeden na rynku europejskim, ceniony za innowacyjność i troskę o wysoką jakość wszystkich swoich produktów. Wszystko, co wychodzi spod szyldu tej brytyjskiej marki charakteryzuje elegancki design i wysoka funkcjonalność, dobrze służąc przez lata, co potwierdza wysoka sprzedaż. Najbardziej reprezentatywnym produktem Rocks-Off Ltd jest RO-80mm, wibrator typu bullet, którego ponad 5 milionów egzemplarzy znajduje się w rękach zadowolonych klientów. Nowoczesne kształty, najwyższej jakości materiały oraz unikalna kolorystyka składa się na bardzo atrakcyjną linię wzorniczą, będącą znakiem rozpoznawczym tej marki.

  • 100% Wodoodporny
  • 7 programów wibracji


Opinie

Napisz opinię

Bad Boy - wibrator - zabawka analna

Bad Boy - wibrator - zabawka analna

Inny kształt Rude Boy

Napisz opinię

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii: