Nowość Nomi Tang - Spotty - masażer prostaty Zobacz większe

Nomi Tang - Spotty - masażer prostaty

Nomi Tang Spotty to gadżet przeznaczony do użytku przez mężczyzn, pozwala na wykonanie intensywnego masażu prostaty oraz krocza.

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 43 punktów lojalnościowych. Za Twój aktualny koszyk dostaniesz 43 punktów które mają wartość 4,30 zł.


439,29 zł

Więcej informacji

Nomi Tang Spotty to gadżet przeznaczony do użytku przez mężczyzn, pozwala na wykonanie intensywnego masażu prostaty oraz krocza. Nie dość, że wibruje, to jego główka obraca się, dzięki dodatkowo wpływa na jakość wykonanego masażu. Spotty posiada 5 różnych trybów wibracji, jak również 3 różne tryby pracy ruchomej główki.
 
Spotty to masażer zasilany za pomocą akumulatora litowo-jonowego, nie musisz się więc obawiać, że zabawka będzie bezużyteczna, gdy wyczerpią się baterie. Wystarczy, że podłączysz go do ładowania za pomocą załączonego do opakowania kabla USB, a po upływie 2,5 godziny będzie on w pełni naładowany, co pozwoli na 1 do 3 godzin nieprzerwanej zabawy, w zależności od wybranego trybu i intensywności wibracji.
 
Dlaczego warto wykonywać masaż prostaty?
Prostata to gruczoł, który ma bardzo duże znaczenie dla dobrego zdrowia seksualnego mężczyzny. Wraz z upływem lat, gruczoł ten rośnie naturalnie, a jego powiększanie się skutkuje osłabieniem witalności seksualnej, lub jej całkowitym zanikiem, jak również wiąże sie z innymi nieprzyjemnymi dolegliwościami. Masaż prostaty to świetna profilaktyka przerostu prostaty, która nie dość, że pozwala utrzymać prostatę w dobrej kondycji, to jest także czynnością niezwykle przyjemną. Niektórzy mężczyźni w trakcie odpowiednio wykonanego masażu prostaty odczuwają tzw. orgazm prostaty, dużo silniejszy od takiego, który można odczuć wyłącznie poprzez stymulację penisa.
 
 
Dane techniczne:
  • Materiał: silikon klasy medycznej bez dodatku ftalanów
  • Wysokość: 135 mm
  • Szerokość: 128 mm
  • Wodoodporność: produkt jest odporny na zanurzenia w wodzie na głębokość do 1 m


Opinie

Napisz opinię

Nomi Tang - Spotty - masażer prostaty

Nomi Tang - Spotty - masażer prostaty

Nomi Tang Spotty to gadżet przeznaczony do użytku przez mężczyzn, pozwala na wykonanie intensywnego masażu prostaty oraz krocza.

Napisz opinię

30 Inne produkty w tej samej kategorii: