Butt Boy - zabawka analna

Pierwszy na świecie korek analny połączony z masażerem

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 22 punktów lojalnościowych. Za Twój aktualny koszyk dostaniesz 22 punktów które mają wartość 2,20 zł.


227,85 zł

Więcej informacji

Butt-Boy to pierwszy na świecie korek analny połączony z masażerem, umożliwiający jednocześnie stymulację analną oraz krocza. Napędzany znanym wszystkim entuzjastom gadżetów erotycznych wibratorem RO-80mm, który oferuje aż 7 programów wibracji, by zaspokoić każdą potrzebę. Używaj go na stojąco bądź siedząco i ciesz się nim zarówno podczas zabaw solo, jak i z partnerem. Oczywiście w każdej chwili możesz go wyjąć z korka i używać samodzielnie, w celu bardziej precyzyjnej stymulacji.

 
Najbardziej reprezentatywnym produktem Rocks-Off Ltd jest RO-80mm, wibrator typu bullet, którego ponad 5 milionów egzemplarzy znajduje się w rękach zadowolonych klientów. Rocks-Off Limited to jeden z wiodących producentów artykułów erotycznych na świecie i numer jeden na rynku europejskim, ceniony za innowacyjność i troskę o wysoką jakość wszystkich swoich produktów. Wszystko, co wychodzi spod szyldu tej brytyjskiej marki charakteryzuje elegancki design i wysoka funkcjonalność, dobrze służąc przez lata, co potwierdza wysoka sprzedaż.  Nowoczesne kształty, najwyższej jakości materiały oraz unikalna kolorystyka składa się na bardzo atrakcyjną linię wzorniczą, będącą znakiem rozpoznawczym tej marki.

 

Wszystkie produkty Rocks-Off są wykonane z najwyższej jakości materiałów. Produkty z medycznego silikonu są przyjemne w dotyku i całkowicie bezpieczne w kontakcie ze skórą, co potwierdzają testy dermatologiczne. Pamiętaj, by podczas użytkowania produktów wykonanych z silikonu medycznego używać wyłącznie lubrykantów na bazie wody, gdyż inne mogą doprowadzić do nieodwracalnego uszkodzenia materiału. Rock-Off Ltd są laureatami niezliczonych nagród, zarówno brytyjskich jak i międzynarodowych, co jest najlepszym świadectwem ich zaangażowania w dostarczanie klientom najwyższej klasy produktów poprawiających jakość codziennego życia. Każdy produkt Rocks-Off posiada niepowtarzalny numer rejestracyjny, który po aktywacji na oficjalnej stronie internetowej producenta rozpoczyna 6-miesięczny okres gwarancyjny.

 

Dane techniczne:

  • wymiary: 120mm x 125mm x 45mm
  • zasilanie: 1x bateria LR1 (załączona do opakowania)
  • materiał: silikon medyczny bez dodatku ftalanów, pokryte metalem tworzywo ABS
  • 7 programów wibracji
  • wodoodporność


Opinie

Napisz opinię

Butt Boy - zabawka analna

Butt Boy - zabawka analna

Pierwszy na świecie korek analny połączony z masażerem

Napisz opinię

Produkty które mogą Cię zainteresować

30 Inne produkty w tej samej kategorii: