Durex Play 50 ml - lubrykant Zobacz większe

Durex Play 50 ml - lubrykant

Nawilżający żel Durex Play

Więcej szczegółów

Durex

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 3 punktów lojalnościowych. Za Twój aktualny koszyk dostaniesz 3 punktów które mają wartość 0,30 zł.


30,77 zł

Więcej informacji

 

Wyjątkowy żel nawilżający, który ułatwi Wam zbliżenie i spotęguje doznania w czasie stosunku. Doskonale nawilża, chroni przed podrażnieniami. Warto nałożyć go na miejsca szczególnie wrażliwe i narażone na otarcia.

 

Żel sprawdza się także w przypadku nadmiernej suchości pochwy i wtedy, gdy partnerka odczuwa dyskomfort w czasie używania prezerwatywy. Preparat jest nietoksyczny i przyjazny dla naszej skóry. Nie ma zapachu, ani koloru, co zdecydowanie podnosi jego funkcjonalność. Możesz używać go w każdym miejscu i o każdej porze, zawsze gdy zajdzie taka potrzeba. Opracowany na bazie wody, nie klei się, ani nie plami. Żel odmieni Wasze życie seksualne. Pozwoli Wam zrealizować wszelkie fantazje i otworzy Was na przyjemność, jakiej do tej pory nie mieliście okazji skosztować.

 

Jest multifunkcyjny. Przy używaniu go ograniczają Was wyłącznie granice Waszej wyobraźni. Z pomocą tego żelu szybko odkryjecie, że są one naprawdę szerokie.

 

Dlaczego warto stosować lubrykanty?

Stosowanie lubrykantów może ubarwić twoje życie seksualne, eksperymentuj z różnymi smakami i wrażeniami dopóki nie wybierzesz tego, który najbardziej ci odpowiada. Czasami, niezależnie od tego, jak wielką masz ochotę na seks, twoje ciało może nie wytwarzać wystarczającego nawilżenia, dlatego użyj niewielkiej ilości lubrykantu, by sprawy potoczyły się gładko. Lubrykanty idealnie nadają się do stosowania z wibratorem lub innymi stymulatorami, jeśli potrzebujesz dodatkowych wrażeń. Lubrykanty Durex na bazie wody są bezpieczne dla prezerwatyw, natomiast produkty na bazie oleju mogą je uszkodzić, dlatego zawsze upewnij się, jakiego produktu używasz.

Możesz mieć pewność, że lubrykanty Durex są bezpieczne dla wszystkich prezerwatyw Durex!

 

Jak używać?

Zdejmij wieczko, przekręć pompkę i delikatnie naciśnij. Rozprowadź na skórze niewielką ilość żelu.

 

Informacje techniczne

Durex Play Żel Intymny Nawilżający jest rozpuszczalny w wodzie i łatwo się zmywa. Nie klei się i nie zostawia plam, ale należy unikać kontaktu z oczami. W przypadku wystąpienia podrażnienia należy przerwać stosowanie lubrykantu. Jeśli podrażnienie się utrzymuje lub dodatkowe nawilżenie lubrykantem jest potrzebne cały czas, należy skontaktować się z lekarzem.

Durex Play Żel Intymny Nawilżający należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego działania promieni słonecznych. Zużyć w ciągu 3 miesięcy od otwarcia opakowania. Mimo że produkt nie jest niebezpieczny w razie połknięcia, należy przechowywać go w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Durex nie tylko spełnia światowe normy w zakresie wytwarzania prezerwatyw, ale je przewyższa, dając ci pewność i radość z seksu

 Opinie

Napisz opinię

Durex Play 50 ml - lubrykant

Durex Play 50 ml - lubrykant

Nawilżający żel Durex Play

Napisz opinię

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii: