Feromony SoHot Men

Mocne i skuteczne feromony dla mężczyzn

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 9 punktów lojalnościowych. Za Twój aktualny koszyk dostaniesz 9 punktów które mają wartość 0,90 zł.


98,89 zł

Więcej informacji

SoHot for Men to starannie skomponowana mieszanka feromonów, dzięki którym zyskasz nie tylko powodzenie u kobiet, ale też autorytet u mężczyzn i poczujesz się jak prawdziwy samiec alfa! Już kilka kropel feromonów sprawi, że staniesz się niezwykle pociągający, seksowny i atrakcyjny dla pań, a wszyscy ludzie w Twoim otoczeniu obdarzą Cię większym szacunkiem i zaufaniem, będą bardziej otwarci, towarzyscy i przyjaźni. Zostań porywającym liderem z SoHot for Men!

 

Działanie feromonów SoHot for Men
Feromony, czyli specjalne substancje zapachowe stymulujące narząd lemieszowo-nosowy, zawarte w SoHot for Men zostały dobrane tak, by oddziaływać nie tylko na sferę erotyczną, ale również inne sfery ludzkiej aktywności. To właśnie dzięki temu SoHot for Men nie tylko przyciąga kobiety i czyni z Ciebie bardziej atrakcyjnego i interesującego dla nich mężczyznę, ale też sprawia, że wszyscy ludzie wokół Ciebie odbierają Cię jako osobę godną zaufania, szacunku i zainteresowania.

 

 feromony sohot

 

Specyfikacja

  • Opakowanie: szklany flakon z zakraplaczem
  • Pojemność: 10 ml
  • Zawartość feromonów: 4 mg
  • Stężenie feromonów: 0,4 mg/ml
  • Ilość feromonów w 1 kropli: 10,8 mcg
  • Stosowanie: 1-5 kropel dziennie

Średni czas użytkowania przy codziennym stosowaniu: 6-10 miesięcyOpinie

Napisz opinię

Feromony SoHot Men

Feromony SoHot Men

Mocne i skuteczne feromony dla mężczyzn

Napisz opinię

30 Inne produkty w tej samej kategorii: