Feromony SoHot Men

Mocne i skuteczne feromony dla mężczyzn

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 10 punktów lojalnościowych. Za Twój aktualny koszyk dostaniesz 10 punktów które mają wartość 1,00 zł.


108,89 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

SoHot for Men to starannie skomponowana mieszanka feromonów, dzięki którym zyskasz nie tylko powodzenie u kobiet, ale też autorytet u mężczyzn i poczujesz się jak prawdziwy samiec alfa! Już kilka kropel feromonów sprawi, że staniesz się niezwykle pociągający, seksowny i atrakcyjny dla pań, a wszyscy ludzie w Twoim otoczeniu obdarzą Cię większym szacunkiem i zaufaniem, będą bardziej otwarci, towarzyscy i przyjaźni. Zostań porywającym liderem z SoHot for Men!

 

Działanie feromonów SoHot for Men
Feromony, czyli specjalne substancje zapachowe stymulujące narząd lemieszowo-nosowy, zawarte w SoHot for Men zostały dobrane tak, by oddziaływać nie tylko na sferę erotyczną, ale również inne sfery ludzkiej aktywności. To właśnie dzięki temu SoHot for Men nie tylko przyciąga kobiety i czyni z Ciebie bardziej atrakcyjnego i interesującego dla nich mężczyznę, ale też sprawia, że wszyscy ludzie wokół Ciebie odbierają Cię jako osobę godną zaufania, szacunku i zainteresowania.

 

 feromony sohot

 

Specyfikacja

  • Opakowanie: szklany flakon z zakraplaczem
  • Pojemność: 10 ml
  • Zawartość feromonów: 4 mg
  • Stężenie feromonów: 0,4 mg/ml
  • Ilość feromonów w 1 kropli: 10,8 mcg
  • Stosowanie: 1-5 kropel dziennie

Średni czas użytkowania przy codziennym stosowaniu: 6-10 miesięcyOpinie

Napisz opinię

Feromony SoHot Men

Feromony SoHot Men

Mocne i skuteczne feromony dla mężczyzn

Napisz opinię

30 Inne produkty w tej samej kategorii: