PHEROMAX Oxytrust man 1 ml próbka Zobacz większe

PHEROMAX Oxytrust man 1 ml próbka

Najlepsze feromony dla mężczyzn

Więcej szczegółów

Wysyłamy w 24h!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 6 punktów lojalnościowych. Za Twój aktualny koszyk dostaniesz 6 punktów które mają wartość 0,60 zł.


64,00 zł

Więcej informacji

Pheromax Oxytrust to jeden z najmocniejszych w Polsce feromonów - NU Life KG gwarantuje niesamowicie wysokie stężenie feromonów w każdym flakonie w wysokości 0,035%. Przekonaj się  jak działa oryginalny Pheromax Oxytocin i wybierz 1 ml próbkę! Pheromax Oxytrust oprócz podstawowych feromonów Androstenolu i Androstenonu zawiera niedawno odkryty Androstadienon.  Te trzy silne feromony o bardzo wysokim stężeniu oraz odpowiednich proporcjach  tworzą razem  erotycznie skoncentrowaną mieszankę, która działa już od pierwszego użycia. Pheromax powoduje silne pobudzenie seksualne.  Już po pierwszej aplikacji Pheromax stajesz się bardziej atrakacyjny dla płci przeciwnej,wzbudzasz większy szacunek w towarzystwie. 

 

pheromax woman

Wpływ na konkurentów

Twoi konkurenci traktują cię z większym szacunkiem. Szukają Twojej aprobaty. Stajesz się osobą dominującą w towarzystwie.


Wpływ na Twoją osobę

Po zastosowaniu Pheromax stajesz się pobudzony, wzrasta Twoja spontaniczność, błyskotliwość oraz pewność siebie i nie ma to nic wspólnego z Twoim nastawieniem. Może pojawić się uczucie gorąca.

Wpływ na płeć przeciwną

Osoby przebywające w Twoim towarzystwie stają się bardziej rozmowne, towarzyskie, nawet  skłonne do flirtu. Zwiększasz pożądanie oraz zainteresowanie swoją osobą. Stajesz się osobą bardziej atrakcyjną seksualnie.

Dane techniczne:

  • Opakowanie: 1 ml
  • Stężenie: 0,35mg/ml
  • Ilość feromonów w aplikacji: 1 aplikacja uwalnia 45 mcg czystych feromonów
  • Skład: 2.0mg Androstenol, 1.8mg Androstenone, 1.2mg Androstadienone


Opinie

Napisz opinię

PHEROMAX Oxytrust man 1 ml próbka

PHEROMAX Oxytrust man 1 ml próbka

Najlepsze feromony dla mężczyzn

Napisz opinię

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii: