Nexus G-Play Trio - zestaw wibratorów waginalnych i analnych Zobacz większe

Nexus G-Play Trio - zestaw wibratorów waginalnych i analnych

Do stymulacji analnej i waginalnej

Więcej szczegółów

Nexus

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 35 punktów lojalnościowych. Za Twój aktualny koszyk dostaniesz 35 punktów które mają wartość 3,50 zł.


352,20 zł

Więcej informacji

 

G-Play Trio, to wykonana z supermiękkiego silikonu fanstastyczna zabawka typu Unisex dla dorosłych. Bezpieczna, ergonomiczna, o nowoczesnym wyglądzie. Do stymulacji analnej i waginalnej. W eleganckim opakowaniu znajdują się 3 Nexusy G-Play w rozmiarach: S, M i L.

Profilaktyka prostaty
Używanie produktów NEXUS to nie tylko wspaniałe doznania. Produkty NEXUS to również poprawa ukrwienia gruczołu prostaty. Gruczoł ten dla mężczyzn jest niezwykle istotny. Prostata jest narządem mięśniowo-gruczołowym mężczyzny i jest umiejscowiona w miejscu połączenia drogi moczowej z płciową. Wydziela substancję, która stanowi 25% spermy. Wydzielina ta ma duże znaczenie przy zapłodnieniu ale również znacząco wpływa na satysfakcję seksualną. Ożywia ruch plemników i powiększa masę wytryskową.  U mężczyzn, zwłaszcza po 40 roku życia, często dochodzi do przerostu stercza (prostaty), efektem czego pojawiają się kłopoty z oddawaniem moczu i czynności seksualnych. Statystyki mówią, że około 30-40% mężczyzn pomiędzy 40. a 60. rokiem życia odczuwa dolegliwości związane z jej schorzeniamiOpinie

Napisz opinię

Nexus G-Play Trio - zestaw wibratorów waginalnych i analnych

Nexus G-Play Trio - zestaw wibratorów waginalnych i analnych

Do stymulacji analnej i waginalnej

Napisz opinię

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii: