Nexus G-Play Trio - zestaw wibratorów waginalnych i analnych Zobacz większe

Nexus G-Play Trio - zestaw wibratorów waginalnych i analnych

Do stymulacji analnej i waginalnej

Więcej szczegółów

Nexus

Oczekiwanie na dostawę

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 39 punktów lojalnościowych. Za Twój aktualny koszyk dostaniesz 39 punktów które mają wartość 3,90 zł.


397,28 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

 

G-Play Trio, to wykonana z supermiękkiego silikonu fanstastyczna zabawka typu Unisex dla dorosłych. Bezpieczna, ergonomiczna, o nowoczesnym wyglądzie. Do stymulacji analnej i waginalnej. W eleganckim opakowaniu znajdują się 3 Nexusy G-Play w rozmiarach: S, M i L.

Profilaktyka prostaty
Używanie produktów NEXUS to nie tylko wspaniałe doznania. Produkty NEXUS to również poprawa ukrwienia gruczołu prostaty. Gruczoł ten dla mężczyzn jest niezwykle istotny. Prostata jest narządem mięśniowo-gruczołowym mężczyzny i jest umiejscowiona w miejscu połączenia drogi moczowej z płciową. Wydziela substancję, która stanowi 25% spermy. Wydzielina ta ma duże znaczenie przy zapłodnieniu ale również znacząco wpływa na satysfakcję seksualną. Ożywia ruch plemników i powiększa masę wytryskową.  U mężczyzn, zwłaszcza po 40 roku życia, często dochodzi do przerostu stercza (prostaty), efektem czego pojawiają się kłopoty z oddawaniem moczu i czynności seksualnych. Statystyki mówią, że około 30-40% mężczyzn pomiędzy 40. a 60. rokiem życia odczuwa dolegliwości związane z jej schorzeniamiOpinie

Napisz opinię

Nexus G-Play Trio - zestaw wibratorów waginalnych i analnych

Nexus G-Play Trio - zestaw wibratorów waginalnych i analnych

Do stymulacji analnej i waginalnej

Napisz opinię

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii: