Love Desire 100ml zapach męski

Ekskluzywne zapachowe feromony męskie.

Więcej szczegółów

Wysyłamy w 24h!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 11 punktów lojalnościowych. Za Twój aktualny koszyk dostaniesz 11 punktów które mają wartość 1,10 zł.


119,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Love Desire męskie

Mocne feromony wysokiej jakości - Love Desire zapach dla mężczyzn. Używane przez sprzedawców i negocjatorów!

Jak pachnie Love Desire dla mężczyzn?

To energetyzujący zapach przepełniony ekscytacją i uczuciem wolności. Ludzie, którzy noszą na sobie ten zapach czują się wyjątkowi. Ten zapach wyzwala potrzebę przygód i nowych doznań. Mogą go stosować osoby w każdym wieku. Na zapach składają się nuty zapachowe: grejpfrut, liść brzozy, cyprys, szałwia, wetiwer, paczula.

Ekskluzywne feromony

Linia Love Desire należy do kategorii ekskluzywnych. Cieszy się opinią mocnych feromonów wysokiej jakości i wartych swej ceny. Silne stężenie aż 4 feromonów oraz delikatny świeży zapach przypadają do gustu nawet bardzo wymagającym klientom.  To zapach mający w sobie energię, chwytający wolność. Sprawia, że mężczyźni którzy go noszą czują się wyjątkowi, pragną przygód i ryzyka. Obdarzony rześkim, czystym, elektryzującym i zmysłowym ciepłem.

Kiedy warto użyć Love & Desire męskie?

 • chcesz poflirtować
 • szukasz na stałe drugiej połówki
 • poszukujesz nowych znajomości
 • chcesz mieć lepszy kontakt z ludźmi

 

love desire męskie

 

W czym pomoże Ci Love&Desire męskie?

 • wzmocnić pewność siebie w każdej sytuacji
 • zwrócić na siebie większą uwagę
 • zyskać szacunek i sympatię otoczenia
 • poczuć się bardziej męsko w swojej skórze

 

Perfumowane feromony Love Desire posiadają 4 rodzaje feromonów:

 • Androstenol - młodzieńcza witalność - ma tak silne działanie, że został nazwany deprawatorem. U człowieka produkowany jest wyłącznie w okresie dojrzewania. Jego poziom jest większy u dominantów, czyli osobników cieszących się powodzeniem u kobiet. Według wielu autorów jest atraktantem dla kobiet i jednocześnie repelentem dla mężczyzn. Ułatwia nawiązywanie kontaktów i utrzymywania spójności grup. Kobiety są szczególnie wyczulone na jego zapach w wieku 20 - 50 lat.
 • Androstenon- dominacja oraz autorytet, to zapach wytwarzany głównie przez mężczyzn dominujących, który sygnalizuje siłę wśród osobników tej samej płci. Służy mężczyznom do przyciągnięcia uwagi kobiet i wzbudzenia ich zainteresowania. Mężczyźni przebywający w warunkach dużej rywalizacji np. sportowcy, maklerzy, a nawet więźniowie mają dużo wyższy poziom stężenia tego feromonu. Tego feromonu warto także używać chcąc wzbudzić większy respekt i dominację.
 • Androsteron - jeszcze większe wzmocnienie autorytetu, to najbardziej męski ze wszystkich składników. Powoduje uczucie dominacji, ale nie wpływa na efekt agresji, stwarzając raczej aurę bezpieczeństwa. Naturalnie ujawnia się u samców typu Alpha. Androsteron jest dodatkowo katalizatorem zatem zwiększa i przyspiesza działanie wyżej wymienionych. Udowodniono, że dzięki niemu skuteczność działania feromonów zwiększa się aż o 20%!
 • Androstadienon - przyciąganie uwagi, wiele udokumentowanych badań nad tym feromonem wykazuje, iż oddziaływuje w bardzo specyficzny sposób na aktywność mózgu kobiet. Wpływa na wzrost uwagi, poznanie, zmienia nastrój. Zwiększa stopień intymności i komfortu oraz wpływa na wzrost czułości. Nazwany został "feromonem miłości", ze względu na reakcje jakie wzbudza u kobiet oraz jego użyteczność w intymnych sytuacjach partnerskich.

 

Dla mężczyzn w każdym wieku.

Pojemność: 100 mlOpinie

Napisz opinię

Love Desire 100ml zapach męski

Love Desire 100ml zapach męski

Ekskluzywne zapachowe feromony męskie.

Napisz opinię

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii: