Miiko Nakaido Koncentrat 5ml - feromony dla mężczyzn Zobacz większe

Miiko Nakaido Koncentrat 5ml - feromony dla mężczyzn

Silny koncentrat ekskluzywnych perfum zmieszanych z feromonami.

Więcej szczegółów

Oczekiwanie na dostawę

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 3 punktów lojalnościowych. Za Twój aktualny koszyk dostaniesz 3 punktów które mają wartość 0,30 zł.


34,98 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Feromony zapachowe dla mężczyzn. Ekskluzywne perfumy z feromonami.

Skoncentrowane bazy zapachowe dla mężczyzn z dodatkiem kompozycji feromonów MIIKO NAKAIDO są dostępne w opakowaniach typu ROLL-ON. Maleńka buteleczka posiadająca aplikator w kształcie kulki jest bardzo poręczna.

Zaprojektowana w ten sposób buteleczka gwarantuje Ci:

Wygodną aplikację zapachu
Szybki i dyskretny dostęp zapachu
To, że możesz mieć ją zawsze przy sobie


Charakterystyka baz zapachowych MIIKO NAKAIDO:

Trwałość – dzięki oleistej formule kompozycji, są bardzo intensywne, ich zapach utrzymuje się do 24 godzin
Wydajność – są silnie skoncentrowane, przez co niezwykle intensywne, jedno małe opakowanie wystarcza na wiele tygodni
Jakość – najlepsza jakość gwarantowana międzynarodowym certyfikatem IFRA

W uwagach do zamówienia proszę wpisać odpowiedni symbol zapachu, który chcą Państwo zamówić.


Oznaczenie numeracji - nuty zapachowe podobne do:

M01 HIGHER - CHRISTIAN DIOR
M02 TOMMY - TOMMY HILFIGER
M03 POLO SPORT - RALF LAURENT
M04 L'EAU D'LSSEY - ISSEY MIYAKE
M05 XS - PACO RABANNE
M06 BOSS GREEN - HUGO BOSS
M07 OPIUM - YVES SAINT LAURENT
M08 DUNE - CHRISTIAN DIOR
M09 FAHRENHEIT - CHRISTIAN DIOR


Kolekcja zapachów Miiko Nakaido została zaprojektowana dla osób, które nie wahają się podkreślać swojej atrakcyjności. Możesz wybierać spośród kompozycji damskich oraz męskich. Każda z nich jest wyjątkowa, ponieważ każda została skomponowana w odpowiedzi na różne potrzeby i oczekiwania jakie stawiamy zapachom. Różnorodność i bogactwo zapachowe kompozycji Miiko Nakaido, pozwalają dobierać je do nastroju. Wypróbuj je i znajdź te, które najbardziej do Ciebie pasują!


To, czego pragniesz jest w zasięgu ręki...

Wyjątkowe zapachy dla mężczyzn Miiko Nakaido POUR HOMME sprawią to, o czym zawsze marzyłeś. Elegancki zapach i pełnia doznań. Spróbuj, jeśli naprawdę tego chcesz...
Jeśli jesteś mężczyzną, niech nie dziwi Cię fakt, że kobiety które spotykasz niespodziewanie stają się otwarte w rozmowie, na pewno zaskoczy Cię ich mowa ciała. Obserwuj uważnie! Wszystko to dlatego, że zapachy Miiko Nakaido zostały wzbogacone o niezwykły składnik... Feromony...

Doskonale wiemy, że każda chwila jest niepowtarzalna, a te najpiekniejsze zawsze trwają za krótko. Aby zatrzymać je na dłużej, zostały stworzine unikalne kompozycje zapachowe, które pozwolą Wam zawsze czuć się tak jak lubicie. Będziecie mogli dobrać zapach do swojego nastroju, a także kształtować nastrój za pomocą zapachów.
Każde perfumy z kolekcji UniQUE Miiko Nakaido są tak charakterystyczne, że wśród nich odnajdziecie również ten jedyny: Twój zapach przewodni. Ten, który będzie najlepiej Cię okreslał, do którego zawsze będziesz wracać. Czy już wiesz, który zapach stanie się twoją wizytówką? Kompozycje zostały wzbogacone o dodatek prawdziwych feromonów, aby Twój nastrój udzielał się otoczeniu, oraz po toby wzmocnić przekaz zapachu.


Sekret zapachów Miiko Nakaido

Zapachy Miiko Nakaido nie dają się porównać z żadnymi innymi produktami dostępnymi na rynku. Posiadają niezwykły dodatek, dzięki któremu osoby, które ich używają wywierają ogromne wrażenie na wszystkich tych, którzy znajdują się w ich pobliżu. Może się to wydawać nieprawdopodobne jednak tak działa magia Miiko Nakaido. To co wydawało się dotychczas skomplikowane, wyda się szalenie proste, ponieważ zapachy Miiko Nakaido zawierają w swoim składzie niezwykła formułę opartą na oryginalnych feromonach!


Niezwykły dodatek kompozycji - feromony

Zastosowanie w kompozycjach zapachowych Miiko Nakaido dodatku feromonów, to nowatorskie podejście w sztuce komponowania zapachów. Feromony, które znajdują się każdej z pośród dwudziestu kompozycji, nie zmieniają samego zapachu (są bezwonne), a przy tym nadają im szczególną moc. Używając naszego ulubionego zapachu co dzień możemy poprawiać sobie nastrój, a dodatkowo sprawiać, że osoby wokół nas będą odbierać nas o wiele bardziej pozytywnie. Dzięki tej niezwykłej właściwości, używanie kompozycji Miiko Nakaido daje najlepsze efekty w kontakcie z płcią przeciwną. Zarówno kobiety i mężczyźni wykazują zwiększone zainteresowanie osobą używającą zapachów Miiko Nakaido. Podświadomie wyczuwane feromony sprawiają, że stajemy się w ich oczach bardziej atrakcyjni, chętniej z nami flirtują i chcą z nami przebywać.

Zapachy Miiko Nakaido charakteryzują się rewolucyjną budową, dzięki której są bardziej intensywne a ich działanie trudno porównać do jakichkolwiek innych kompozycji. Klasyczna trójdzielna budowa zapachu została oparta na feromonowym trzonie zapachu, co jest absolutnie nowatorską techniką.


Tradycyjna struktura zapachu, zwana piramidą zapachową, zbudowana jest z 3 poziomów:

Nuta zmysłu (górna, głowy) działa pobudzająco, odświeżająco, pomaga w koncentracji.
Nuta serca (środkowa, średnia) działa wyrównująco, harmonizująco, zmysłowo, uspokajająco.
Nuta bazowa (podstawy, końcowa, dolna) działa stabilizująco, wzmacniająco, uziemiająco, pomaga w naładowaniu i utrzymaniu energii


Wszystkie zapachy Miiko Nakaido, posiadają dodatkowy składnik - feromony. Piramida została osadzona na trzonie feromonowym, można więc mówić o czwartym dodatkowym poziomie. Jest to całkowicie nowatorskie podejście do sztuki komponowania zapachów.Opinie

Napisz opinię

Miiko Nakaido Koncentrat 5ml - feromony dla mężczyzn

Miiko Nakaido Koncentrat 5ml - feromony dla mężczyzn

Silny koncentrat ekskluzywnych perfum zmieszanych z feromonami.

Napisz opinię

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii: