BTB feromony dla mężczyzn 3ml

Silnie stężone feromony męskie

Więcej szczegółów

Wysyłamy w 24h!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 2 punktów lojalnościowych. Za Twój aktualny koszyk dostaniesz 2 punktów które mają wartość 0,20 zł.


24,90 zł

Więcej informacji

 BTB to otrzymany dzięki zaawansowanej technologi silnie stężony koncentrat 6 feromonów. Działa zarówno na mężczyzn, jak i kobiety.

 

To zapachowy afrodyzjak, który spowoduje, że staniesz się obiektem pożądania ze strony mężczyzn, zaś dla kobiet interesującą partnerką do rozmów lub niemożliwą do pokonania rywalką.BTB działa tak, że przy pierwszym zetknięciu nieświadomy rozmówca od razu przechodzi na stopę przyjacielską, czuje się nieskrępowany i rozbawiony, by po paru chwilach zaczęły świtać mu w głowie myśli okołoseksualne i chęć na zbliżenie. BTB ma ponadto właściwości wpływające znacząco na zintensyfikowanie doznań i Twoich, i Twojego partnera, przez co zbliżenia przyjmują wymiar ponadzmysłowych zjawisk.

 

feromony btb 

 

 

Jak działa BTB?

BTB to feromony nie tylko o charakterze seksualnym, ale również socjalnym. BTB nazwać można magnesem społecznym. Działa jak zapachowy afrodyzjak. Zarówno kobiety, jak mężczyźni chętniej Cię słuchają, są szczerze zainteresowani Twoją osobą i tym co mówisz. Wzbudzasz respekt mężczyzn oraz szczere zainteresowanie kobiet. Ludzie patrzą na Ciebie z podziwem i uznaniem. Stają się otwarci, gadatliwi, zwierzają się, są bliscy i bezpośredni. Jeżeli jesteś z partnerem blisko, feromony zawarte w BTB spotęgują Wasze doznania erotyczne. BTB to feromony, które w pierwszej kolejności otwierają ludzi, następnie w kontekście erotycznym stymulują seksualnie. Ludzie są bardziej zrelaksowani, czują się przy Tobie komfortowo. Są przyjaźni i rozmowni. Czasami wręcz nie mogą przestać przy Tobie mówić. Ze względu na fakt, iż BTB poprawia kontakt i otwiera ludzi, jest idealnym produktem również dla zastosowań biznesowych. W sytuacjach intymnych BTB potęguje doznania Twojej partnerki (lub partnera), sprawiając, że chwile, które z Tobą przeżywa stają się chwilami, które pamiętać będzie do końca swojego życia.

 
Jak pachnie?

Każdy 10ml flakon zawiera 4mg czystych feromonów w alkoholu etylowym. BTB sprawi, że Twój zapach nabierze zupełnie nowego wymiaru. Kobiety będą uwielbiać zapach Twoich perfum połączonych z BTB for Men. Mężczyźni szaleją na punkcie perfum łączonych z BTB for Women. Aby dać Tobie możliwość stosowania BTB wraz z własnymi perfumami, BTB nie zawiera żadnych dodatków zapachowych.
Zaaplikuj kilka kropel BTB na nadgarstki oraz szyję, użyj perfum jak co dzień i baw się dobrze!

 
Co ma w składzie?

BTB jako jedyne feromony na rynku, zawierają wysokie stężenie Androstadienonu i Estratetraenolu, których skuteczność potwierdzają liczne badania naukowe. W 10ml flakonie wyczujesz sześć starannie dobranych feromonów wpływających na płeć przeciwną. Proporcje feromonów zostały tak dobrane, aby podkreślić Twoją atrakcyjność, sprawić, by ludzie się przy Tobie dobrze czuli, byli zauroczeni, ale przy tym nie byli skrępowani Twoją siłą, otwierali się przed Tobą i ufali. Wybuchowa mieszanka, która gwarantuje pobudzenie Twoje i płci przeciwnej.

BTB for Women zawiera Estratetraenol, esencję zapachu prawdziwej kobiety. Nutę, która pobudza zmysły mężczyzn, sprawia, że stajesz się dla niego jeszcze bardziej seksowna i pociągająca. Podstawową nutę wspierają trzy dodatkowe związki, które zwiększają jego moc. BTB for Women zawiera również Beta-Androstenol, który sprawia, że ludzie stają się przy Tobie bardziej rozmowni i przyjaźni, Androstadienon, który zwiększa pożądanie w sytuacjach intymnych, a także Kopuliny, zapach jakim kobieta przyciąga mężczyzn w swoim okresie płodnym.


Specyfikacja:

  • Opakowanie: 3ml
  • Aplikowana doza płynu: 27mcl / 1 kropla
  • Zawartość feromonów: 4mg
  • Stężenie: 0,4 mg/ml
  • Ilość feromonów w 1 kropli: 10.8mcg


Opinie

Napisz opinię

BTB feromony dla mężczyzn 3ml

BTB feromony dla mężczyzn 3ml

Silnie stężone feromony męskie

Napisz opinię

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii: