Pheromax man - 1ml próbka Zobacz większe

Pheromax man - 1ml próbka

Najlepsze feromony dla mężczyzn

Więcej szczegółów

Wysyłamy w 24h!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 4 punktów lojalnościowych. Za Twój aktualny koszyk dostaniesz 4 punktów które mają wartość 0,40 zł.


47,00 zł

Więcej informacji

Pheromax jest stale wykorzystywany przez niektórych mężczyzn oraz kobiety w klubach, czy podczas spotkań towarzyskich, by wywołać pożądanie w partnerze. Osoby, które zdają sobie sprawę z potęgi działania prawdziwych feromonów, mogą korzystać z niewiarygodnych możliwości jakie daje Pheromax. Wykorzystaj go w sposób, jaki lubisz. Możesz przekonać się o skuteczności Pheromax, kupując 1ml próbkę. NU Life KG gwarantuje niesamowicie wysokie stężenie feromonów w każdym flakonie w wysokości 0,035%.Na zachodzie Pheromax określany jest jako produkt klasy Hi-tech. Wiele lat badań zaowocowało stworzeniem nowoczesnej formuły, która w niewiarygodny sposób wpływa na płeć przeciwną. Pheromax zawiera nie tylko dwa podstawowe feromony działające na płeć przeciwną (Androstenol, Androstenon), ale również nowy, niedawno odkryty Androstadienon. Połączenie tych trzech silnych feromonów w bardzo wysokim stężeniu oraz odpowiednich proporcjach skutkuje powstaniem mieszanki wybuchowej. Ten produkt, w przeciwieństwie do wielu tanich środków, działa tak, jak powinien już od pierwszego użycia. Działanie Pheromax cechuje się silnym pobudzeniem seksualnym. Mimo, że brzmi to niewiarygodnie, po jego użyciu momentalnie stajesz się wyjątkowo atrakcyjny, bądź atrakcyjna dla otaczających Cię osób przeciwnej płci. Natomiast, pozostałe osoby traktują Cię z należytym szacunkiem oraz poważaniem.


 

pheromax woman

Wpływ na płeć przeciwną

Osoby przebywające w Twoim towarzystwie stają się rozmowne, towarzyskie, czasami skłonne do flirtu. Zwiększasz pożądanie oraz zainteresowanie swoją osobą. Stajesz się osobą bardziej atrakcyjną seksualnie.


Wpływ na Twoją osobę

Po zastosowaniu Pheromax stajesz się pobudzony, wzrasta Twoja spontaniczność, błyskotliwość oraz pewność siebie i nie ma to nic wspólnego z Twoim nastawieniem. Może pojawić się uczucie gorąca.


Wpływ na konkurentów

Twoi konkurenci traktują cię z większym szacunkiem. Szukają Twojej aprobaty. Stajesz się osobą dominującą w towarzystwie.UWAGA! Produkt o ekstremalnej koncentracji feromonów! Posiada stężenie w wysokości 0,035%, które jest wyczuwalne. Produkt bardzo wydajny.

Jedna mała aplikacja jest bardzo skuteczna. Większa ilość przynosi niepożądane efekty.


Specyfikacja:

  • Opakowanie: 1 ml
  • Stężenie: 0,35mg/ml
  • Skład Pheromax Man: 2.0mg Androstenol, 1.8mg Androstenone, 1.2mg Androstadienone.


Opinie

Napisz opinię

Pheromax man - 1ml próbka

Pheromax man - 1ml próbka

Najlepsze feromony dla mężczyzn

Napisz opinię

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii: