Vibe Therapy - Terah - kulki gejszy

Podwójne, kulki waginalne Vibe Therapy służą zarówno zdrowiu, jak i przyjemności kobiety.

Więcej szczegółów

Vibe Therapy

Oczekiwanie na dostawę

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 8 punktów lojalnościowych. Za Twój aktualny koszyk dostaniesz 8 punktów które mają wartość 0,80 zł.


83,21 zł

Więcej informacji

Nowy model podwójnych kulek w ergonomicznym kształcie wykonane z wysokiej jakości silikonu medycznego z efektem wibrującym.

 

Tradycyjnie nazywane kulkami gejszy, zostały stworzone z myślą o kobietach, które nie tylko chcą poprawić jakość swoich orgazmów, ale też dbają o zdrowie. Dzięki dobrze zaprojektowanej konstrukcji kulki gejszy pomagają wzmocnić mięśnie Kegla. We wnętrzu zewnetrznych kulek znajdują się nieduże, wewnetrzne kulki. One to w czasie codziennych czynności wprowadzane są w wibracje, co z kolei zmusza mięśnie Kegla do pracy. Świadome ćwiczenie tych mięśni bywa trudne dla wielu kobiet.

Kulki waginalne pomagają wyodrębnić właściwą grupę mięśni i z większą łatwością wykonywać ćwiczenia mięśni Kegla. Ćwiczenia te są polecane przez lekarzy oraz położne. Tylko systematyczna praca nad utrzymaniem kondycji i sprawności mięśni Kegla pozwala zapobiegać schorzeniom takim, jak nietrzymanie moczu, poprawiać ukrwienie waginy, czy też wracać do dobrej formy po porodzie. Kobieta, która w ten sposób dba o swoje ciało dużo szybciej i łatwiej osiąga orgazmy. Doznania podczas seksu, zarówno dla niej, jak i dla partnera są bardziej intensywne i sprawiają więcej przyjemności.


Stosowanie kulek gejszy
Kulki zostały stworzone tak, aby ich używanie było przyjemne i łatwe. Anatomiczny kształt ułatwia aplikację kulek gejszy, zaś na miejscu utrzymują je mięsnie.

Kulki gejszy są prawie bezgłośne, nie ma więc problemu, aby używać ich na co dzień. W zależności od potrzeb i osobistej wrażliwości kulki waginalne można używać od kilkunastu minut do kilku godzin dziennie.

Kulki gejszy Vibe Therapy bardzo łatwo utrzymać w czystości, ponieważ w całości są wykonane z wytrzymałego i niealergizującego silikonu medycznego. Także „sznureczek” służący do wyjmowania kulek jest bardzo wytrzymały i łatwy w czyszczeniu. Silikon medyczny nie chłonie zapachów i nie zmienia koloru.

Porównanie z pozostałymi kulkami waginalnymi:
Kulki Vibe Therapy są lżejsze i bardziej wydłużone, niż standardowe kulki gejszy. Będą dobrą propozycja dla kobiet, którym zwykłe kulki gejszy wydają się zbyd duże.
Podwójne kulki gejszy są polecane kobietom, które już rodziły lub, które czują, że ich cechy fizjologiczne wymagają użycia bardziej masynych kulek waginalnych.Opinie

Napisz opinię

Vibe Therapy - Terah - kulki gejszy

Vibe Therapy - Terah - kulki gejszy

Podwójne, kulki waginalne Vibe Therapy służą zarówno zdrowiu, jak i przyjemności kobiety.

Napisz opinię

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii: