Je Joue Ami - kulki gejszy

Elegancki zestaw treningowy mięśni kegla

Więcej szczegółów

Je Joue

Na zamówienie

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 22 punktów lojalnościowych. Za Twój aktualny koszyk dostaniesz 22 punktów które mają wartość 2,20 zł.


227,85 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

 

Je Joue Ami to stworzone z najlepszego materiału kulki gejszy. To narzędzie do ćwiczenia mięśni Kegla (dna miednicy). Im większa władza nad tymi mięśniami, tym lepsza zdolność do odczuwania podczas odbywania stosunku. Ćwiczenie mięśni Kegla to czynność, która nie musi kojarzyć się z wyrzeczeniami i morderczym treningiem. Regularne ćwiczenie mięśni Kegla zapobiega problemom z oddawaniem moczu oraz znacząco wpływa na jakość odczuwania podczas stosunku seksualnego.


Jak to działa?

Aplikujesz kulki do pochwy wewnątrz każdej z kulek znajduje się malutki ciężarek, który wraz z ruchami Twojego ciała porusza się, wywołując na mięśniach presję. Mięśnie zacieśniają się, nie pozwalając kulkom na wydostanie się.


W zestawie znajdują się trzy typy kulek o różnym rozmiarze i wadze, tak, by trening był jak najbardziej efektywny.

Zaczynasz od najlżejszej kulki, a gdy poczujesz, że noszenie jej przestaje być dla mięśni problematyczne, zaczynasz używać cięższej kulki. W ten sposób możesz wyćwiczyć swoje dotychczas słabe mięśnie do perfekcji.

 

 

Je Joue to wzbogaca życia intymne ludziom na całym świecie, a w ciągu ostatnich trzech lat zdobyła więcej nagród branżowych niż jakikolwiek inny producent gadżetów erotycznych. Posiada swoją siedzibę w Londynie oraz biura w San Francisco i Szanghaju. Urzekające luksusowym stylem i dyskretną estetyką, produkty Je Joue to efekt ciężkiej pracy profesjonalistów, których celem było stworzenie produktów umożliwiających dosięgnięcie najwyższych poziomów przyjemności.

 

Dane techniczne

Materiał: silikon medyczny

Zestaw: 3 kulki:
-47g, średnica 36mm
-78g, średnica 32mm
-106g, średnica 28mmOpinie

Napisz opinię

Je Joue Ami - kulki gejszy

Je Joue Ami - kulki gejszy

Elegancki zestaw treningowy mięśni kegla

Napisz opinię

Produkty które mogą Cię zainteresować

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii: