Odeco O-ball - kulki gejszy

Odeco

Oczekiwanie na dostawę

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 7 punktów lojalnościowych. Za Twój aktualny koszyk dostaniesz 7 punktów które mają wartość 0,70 zł.


72,20 zł

Więcej informacji

 

Kulki gejszy – czyli tak naprawdę – co?

 

Waginalne, dopochwowe, orgazmowe, miłości, smartballs, loveballs – wiele nazw na jedną rzecz. Ale właściwie co to jest?

 

Aspekty natury medycznej i erotycznej

Na pewno już nie raz słyszałaś hasło - mięśnie Kegla. To mięśnie dna miednicy odpowiadające za wiele ważnych funkcji, takich jak tworzenie podpory dla organów wewnętrznych i zapewnianie prawidłowego ich działania, podczas takich aktywności jak intensywny ruch, śmiech czy kichnięcie.

            Zwykle nie myślimy o nich do czasu, kiedy nie znaczną nas zawodzić. Tracąc swoją siłę, dostarczają nam wątpliwych przyjemności, takich jak nietrzymanie moczu, obniżanie narządów rodnych, trudności z porodem i powrotem do pełni sprawności po nim, wady postawy oraz brak satysfakcji seksualnej.

            Dzięki silnym mięśniom Kegla, oprócz wyeliminowania powyższych problemów, możesz poprawić swoje doznania seksualne. Osiąganie mocniejszych i głębszych orgazmów, intensywniejsze odbieranie bodźców przez waginę, większa satysfakcja partnera – to nie marzenia, ale realne cele!

 

Praktyka czyni mistrza

            Recepta jest prosta – należy ćwiczyć mięśnie Kegla. Jednak nie daj się uwieść pozorom – ich izolowanie i świadome napinanie nie jest takie łatwe, a tylko prawidłowo wykonywany trening przyniesie oczekiwane rezultaty. I tu właśnie z pomocą przychodzą kulki gejszy.                    

Przez swoją konstrukcję (w dużej kulce dopochwowej umieszczona jest mała kulka, obijająca się o jej ścianki) wymuszają odpowiednią pracę mięśni Kegla. Kulki waginalne umieszczone w pochwie, działają nawet jeśli nie wkładamy w to specjalnego wysiłku. Samo ich utrzymanie w środku jest naturalnym obciążeniem dla naszego ciała i mięśni. Ważne jednak, by pamiętać, że kulki gejszy działają, kiedy jesteśmy w ruchu – podczas spaceru, joggingu, tańca, krzątania się po mieszkaniu. Siedzenie z nimi w środku nie ma sensu!

 

Jak wybrać?

            Wybór odpowiednich kulek gejszy to sprawa bardzo osobista i zależy od różnych czynników. Wiele kobiet testuje różne smartballs i wreszcie trafia na te najlepsze dla siebie. Poniżej parę rad, na co warto zwrócić uwagę.

            Jeśli jesteś po porodzie naturalnym, lepsze będą kulki waginalne o większej średnicy, niż przeciętne. To świetny sposób, by szybciej powrócić do pełni sprawności, coraz częściej zalecany w szkołach rodzenia! Gdy natomiast obawiasz się dwóch dużych kulek gejszy, wybierz pojedyncze.

Kulki gejszy tworzone są w sposób zapewniający komfortowe ich zmieszczenie w pochwie, dlatego nie powinny uciskać, powodować bólu, otarć, czy krwawienia. Zawsze jednak warto aplikować je z kroplą lubrykantu na bazie wody. W prawidłowym ułożeniu, kulka dopochwowa musi opierać się o ścianki pochwy, najlepiej by jedna przylegała do szyjki macicy. Wybieraj te w całości zrobione z silikonu medycznego, najlepiej ze sznureczkiem zespolonym z kulką.

 

A przyjemność?

            Oczywiście, nie jest tak nudno! Podczas używania kulek gejszy rozwijasz w sobie większą świadomość seksualną, a delikatne doznania umilą dłużący się czas…

 

Dlatego odważ się i zadbaj o mięśnie Kegla już dziś!

 

 

Kulki gejszy firmy ODECO wykonane są z silikonu medycznego.

 

Na końcu jednej z kulek gejszy znajduje się wytrzymały silikonowy sznureczek, służący do wyjmowania kulek gejszy z pochwy. Dla łatwiejszej aplikacji zaleca się stosowanie lubrykantu na bazie wody.
Kulki gejszy są łatwe w czyszczeniu. Do mycia zaleca się używanie produktów specjalistycznych do zabawek erotycznych.

Materiał: silikon medyczny
Wykończenie: matowe
Waga: 0,35 kg
Wododporne

Wymiary:
długość 100 mm,
szerokość 37 mm
średnica: 37 mm

 

Wejdź TUTAJ aby zobaczyć wszystkie kulki gejszyOpinie

Napisz opinię

Odeco O-ball - kulki gejszy

Odeco O-ball - kulki gejszy

Kulki gejszy

Napisz opinię

Produkty które mogą Cię zainteresować

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii: