Lovense Hush - zdalnie sterowany korek analny

Lovense Hush to wyjątkowy zdalnie wibrujący korek analny, wykorzystuje nowoczesną technologię, pozwalającą sterować urządzeniem z poziomu aplikacji.

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 35 punktów lojalnościowych. Za Twój aktualny koszyk dostaniesz 35 punktów które mają wartość 3,50 zł.


359,90 zł

-70,00 zł

429,90 zł

  • 38 mm
  • 44,5 mm

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Lovense Hush to wyjątkowy zdalnie wibrujący korek analny. To pierwsza na świecie tego typu zabawka analna, która wykorzystuje nowoczesną technologię, pozwalającą sterować urządzeniem z poziomu aplikacji na urządzenia mobilne. Zabawka dostępna jest w dwóch rozmiarach: 38 mm oraz 44,5 mm.

 

Pełen Komfort

Hush, choć może wyglądać dość niepozornie, posiada ogromną moc wibracji. Mimo tego, jest także bardzo cichy, co pozwala na bezpieczną zabawę w sytuacjach, w których niezbędna jest dyskrecja. Hush posiada kształt specjalnie zaprojektowany w taki sposób, aby stymulować wewnętrznie oraz zewnętrznie, przenosząc wibracje bezpośrednio na krocze. Obsługa zabawki jest bardzo prosta i bez trudu odnajdziesz program, który będzie dla Ciebie odpowiedni. 

Połączenie

Hush to wibrator, który może być sterowany zdalnie, zarówno z krótkiego, jak i dalekiego dystansu. Sterowanie odbywa się za pomocą specjalnej, dedykowanej aplikacji mobilnej. Możesz sterować swoją zabawką sama, lub oddać kontrolę nad nią drugiej osobie, bez względu na dzielący Was dystans. Jest to możliwe dzięki dostępowi do internetu oraz usłudze bluetooth. Jeśli posiadasz więcej, niż jeden egzemplarz wibratora Hush, możesz je sparować ze swoim urządzeniem i sterować każdym z nich jednocześnie. Dzięki temu, w trakcie stosunku możecie odczuwać te same doznania.

Aplikacja jest dostępna w języku polskim, a jej obsługa jest intuicyjnie prosta. Dzięki niej możesz tworzyć swoje własne wzory wibracji, nagrywać je i odtwarzać zawsze wtedy, gdy masz na to ochotę.

Bezpieczeństwo

Hush został stworzony przy użyciu wyłącznie materiałów w 100% bezpiecznych w kontakcie z ciałem. Silikon wykorzystany w produkcji wibratora jest klasy medycznej i nie zawiera ftalanów, ani innych substancji potencjalnie zagrażających zdrowiu.

 

Lovense to zupełnie nowa jakość życia seksualnego. To urządzenia, w istnienie których jeszcze do niedawna trudno byłoby nam uwierzyć, a to ze względu na niesamowitą technologię, która za nimi stoi. Lovense pozwoli Wam przeżycie rozkoszy zarówno samemu, jak i w trakcie seksu z partnerem – i to bez względu na dzielącą Was odległość. Dzięki Lovense możecie doświadczyć niesamowitych wrażeń, które dotychczas były zarezerwowane wyłącznie dla właścicieli bardzo drogich zabawek erotycznych.

Uwaga: Pamiętaj, aby każdorazowo przed i po użyciu zabawki erotycznej dokładnie ją zdezynfekować. W celu zwiększenia komfortu i bezpieczeństwa użytkowania zabawki, rekomendujemy pokrycie jej powierzchni niewielką ilością lubrykantu na bazie wody. Ze względu na obecność silikonu, nie należy stosować lubrykantów o innej bazie, gdyż mogą one doprowadzić do nieodwracalnego uszkodzenia zabawki.

 

Dane techniczne:

  • materiał: silikon medyczny bez zawartości ftalanów
  • długość całkowita: 121 mm
  • długość do aplikacji: 97 mm
  • długość bazy: 80 mm
  • szerokość szyjki: 19 mm
  • zasilanie: akumulator litowo-jonowy (ładowanie poprzez USB)
  • aplikacja „Lovense Wearables” jest darmowa i kompatybilna z systemami: iOS/Android


Opinie

Napisz opinię

Lovense Hush - zdalnie sterowany korek analny

Lovense Hush - zdalnie sterowany korek analny

Lovense Hush to wyjątkowy zdalnie wibrujący korek analny, wykorzystuje nowoczesną technologię, pozwalającą sterować urządzeniem z poziomu aplikacji.

Napisz opinię

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

11 Inne produkty w tej samej kategorii: