Fleshlight Girls - Anna Polina - masturbator

Fleshlight

Oczekiwanie na dostawę

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 36 punktów lojalnościowych. Za Twój aktualny koszyk dostaniesz 36 punktów które mają wartość 3,60 zł.


362,22 zł

Więcej informacji

Fleshlight prezentuje „Girls” – serię męskich masturbatorów, będących replikami intymnych sfer najpopularniejszych aktorek filmów dla dorosłych. Wykonane z unikalnego, opatentowanego materiału SuperSkin, który w dotyku wiernie imituje miękkość ludzkiej skóry. Każdy model jest dokładnym odlewem najbardziej ponętnych części ciała patronującej mu aktorki. Dowodem na to jest ponad 7 milionów sprzedanych egzemplarzy i lojalność ze strony klientów.

Poznaj „od środka” najgorętsze gwiazdy filmów dla dorosłych!

 

Seria "Dorcel Girls" przeznaczona jest dla fanów filmów studia Marc Dorcel. Wszystkie masturbatory z tej serii mają unikalne wnętrzne nazwane "Dorcel", niedostępne w pozostałych masturbatorach Fleshlight.

 

Masturbator zostął wykonany z materiału SuperSkin, który został opracowany z myślą o odwzorowaniu niepowtarzalnych doznań towarzyszących stosunkowi seksualnemu.

 

Przed użyciem pamiętaj o zastosowaniu żelu nawilżającego miejsca intymne. Do tego celu polecamy wybór lubrykantów na bazie wody, gdyż inne, szczególnie te na bazie silikonu lub oleju, mogą spowodować trwałe zniszczenia materiału.

 

Masturbatory Fleshlight są łatwe w utrzymaniu czystości, wystarczy wyjąć wewnętrzną część z obudowy i zanurzyć ją w ciepłej wodzie, po czym dokładnie wysuszyć. Można użyć alkoholu izopropylowego do sterylizacji, nie powinno się jednak stosować mydła, ponieważ zawarte w nim tłuszcze mogą zniszczyć materiał SuperSkin. Nie używaj zasypki dziecięcej – uczucie aksamitnej miękkości pozostanie na dłużej, gdy obficie zasypiesz umyty wkład mąką kukurydzianą.

 

Parametry techniczne:

  • gwiazda porno: Anna Polina
  • otwór: pochwa
  • średnica wewnętrzna: 1,2-2cm
  • długość wewnętrzna: 23cm
  • długość zewnętrzna: 25cm
  • materiał: Superskin

 

Opakowanie zawiera:

  • masturbator Fleshlight
  • instrukcję obsługi
  • próbkę lubrykantu Fleshlube Water


Opinie

Napisz opinię

Fleshlight Girls - Anna Polina - masturbator

Fleshlight Girls - Anna Polina - masturbator

Napisz opinię

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii: