Fleshlight QuickShot Boost - masturbator

Masturbator legendarnej firmy Fleshlight z otworami z obu stron

Więcej szczegółów

Fleshlight

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 17 punktów lojalnościowych. Za Twój aktualny koszyk dostaniesz 17 punktów które mają wartość 1,70 zł.


175,26 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

 
Fleshlight Quickshot to niezwykła zabawka erotyczna dla mężczyzn. Legendarna i dobrze wszystkim znana „latarka” teraz przychodzi do nas w zupełnie nowej odsłonie. Quickshot posiada otwory z obu stron, dzięki czemu zabawa nabiera zupełnie nowych reguł, zarówno indywidualnie, jak i z partnerką. Materiał, z którego wykonano wnętrze tuby to, jak we wszystkich pozostałych produktach Fleshlight, opatentowany SuperSkin. Ten wyjątkowy materiał stworzony został z myślą o jak najwierniejszej imitacji prawdziwego ciała w miejscach intymnych.
 

 

Pamiętaj, by przed użyciem zaaplikować odrobinę lubrykantu – polecamy wybór środków na bazie wody, takich jak Fleshlube Water. Inne, szczególnie te na bazie silikonu lub oleju, mogą doprowadzić do nieodwracalnego uszkodzenia materiału SuperSkin. Fleshlight Quickshot dzięki otworom umieszczonym z obu stron jest wyjątkowo łatwy do utrzymania w czystości. W każdej chwili możesz go umyć pod bieżącą wodą, po czym wytrzeć do sucha przekładając przez środek czystą ściereczkę. Można użyć alkoholu izopropylowego do sterylizacji, nie powinno się jednak stosować mydła, ponieważ zawarte w nim tłuszcze mogą zniszczyć materiał SuperSkin.
 
Wszystkie masturbatory Fleshlight są w obudowie imitującej dużą latarkę, dzięki czemu nie musisz się obawiać, że niepożądane osoby poznają Twój sekret, nawet gdy pozostawisz go w widocznym miejscu.
 
Parametry techniczne
wykonano z materiału SuperSkin®, bezpiecznego w kontakcie ze skórą. Nie zawiera ftalanów.
wewnętrzna struktura: zróżnicowana, z wypustkami i prążkami

Opakowanie zawiera
masturbator Fleshlight Quickshot
instrukcję obsługi
próbkę lubrykantu Fleshlube Water
masturbator-fleshlight-quickshot-boost 3
 Opinie

Napisz opinię

Fleshlight QuickShot Boost - masturbator

Fleshlight QuickShot Boost - masturbator

Masturbator legendarnej firmy Fleshlight z otworami z obu stron

Napisz opinię

Produkty które mogą Cię zainteresować

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii: