Tenga Eggs - komplet 6 szt. - zestaw masturbatorów

Komplet jaj - Wavy & Spider & Clicker & Twister & Stepper & Silky

Więcej szczegółów

Tenga

Oczekiwanie na dostawę

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 19 punktów lojalnościowych. Za Twój aktualny koszyk dostaniesz 19 punktów które mają wartość 1,90 zł.


198,63 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

 

Oto komplet jaj - Wavy & Spider & Clicker & Twister & Stepper & Silky
Zapewnij sobie doskonałe, zmysłowe odczucia i miej je zawsze pod reką - do wyboru, do koloru!

 

Powłoka jaja po stronie wewnętrznej zbudowana jest z powłok o falistym kształcie, równolegle ułożonych w stosunku do poziomu. Faliste powłoki przekazują bodźce wprost na poruszający się członek, aż do samego finału...

 

Otwórz jajo i osiągnij najlepszy orgazm w swoim życiu. To małe cudeńko rozciąga się do niewyobrażalnych granic. Po prostu wlej do środka (załączony w komplecie) lubrykant i ciesz się doznaniami płynącymi z ultrakomfortowego wnętrza jaja. Znajdujące się wewnątrz grudki, wypustki i prążki (w zależności od typu jaja) dostarczają niezapomnianych wrażeń.

 

Rozciągliwe wnętrze w czasie użycia w całości pokrywa penisa. Będziesz zafascynowany tym jak to ponad 6 centymetrowe jajo może rozciągnąć się do ponad 30 centymetrów.

 

Pomysłowy projekt sprawia, że w niczym nie przypomina zabawki erotycznej – dlatego możesz czuć się swobodnie i użyć go kiedy będziesz miał na to ochotę. Weź je ze sobą w podróż – i tak się nikt nie zorientuje do czego służy...

 

TENGA to rewolucyjne masturbatory japońskiej produkcji. Wprowadzając na światowy rynek produkty TENGA z serii ONACUP zapoczątkowano nową erę w technikach masturbacji. Dzięki najnowszej technologii i badaniom stworzone zostały urządzenia, które dają mężczyźnie więcej, niż mógłby się spodziewać. Wykonane w niezwykle estetyczny sposób, nikt nie zgadanie, czym są w rzeczywistości.

 

Od teraz masturbacja stała się przeżyciem jeszcze intensywniejszym i bardziej wyszukanym. Masturbatory TENGA zostały zaprojektowane z myślą o różnych użytkownikach – każda seria odpowiada innym upodobaniom, od delikatnych po intensywne.

 

Sukces masturbatorów TENGA to nie przypadek! Najwyższa jakość wykonania sprawiła, że są one najlepiej sprzedającą się zabawką dla dorosłych w Japonii. Ponad 150.000 sztuk miesięcznie! W przeciwieństwie do tanich zabawek kiepskiej jakości, TENGA produkowana jest w Japonii, co gwarantuje najwyższą jakość wykonania.

 Opinie

Napisz opinię

Tenga Eggs - komplet 6 szt. - zestaw masturbatorów

Tenga Eggs - komplet 6 szt. - zestaw masturbatorów

Komplet jaj - Wavy & Spider & Clicker & Twister & Stepper & Silky

Napisz opinię

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii: