Tenga egg Easy Beat 12 szt. - zestaw masturbatorów

Zestaw w urocze serduszka

Więcej szczegółów

Tenga

Oczekiwanie na dostawę

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 36 punktów lojalnościowych. Za Twój aktualny koszyk dostaniesz 36 punktów które mają wartość 3,60 zł.


362,22 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

 

Powłoka jaja po stronie wewnętrznej zbudowana jest z powłok o kształcie serduszek. Faliste powłoki przekazują bodźce wprost na poruszający się członek, aż do samego finału...

 

Otwórz jajo i osiągnij najlepszy orgazm w swoim życiu. To małe cudeńko rozciąga się do niewyobrażalnych granic. Po prostu wlej do środka (załączony w komplecie) lubrykant i ciesz się doznaniami płynącymi z ultrakomfortowego wnętrza jaja. Znajdujące się wewnątrz grudki, wypustki i prążki (w zależności od typu jaja) dostarczają niezapomnianych wrażeń.

 

Rozciągliwe wnętrze w czasie użycia w całości pokrywa penisa. Będziesz zafascynowany tym jak to ponad 6 centymetrowe jajo może rozciągnąć się do ponad 30 centymetrów.

 

Pomysłowy projekt sprawia, że w niczym nie przypomina zabawki erotycznej – dlatego możesz czuć się swobodnie i użyć go kiedy będziesz miał na to ochotę. Weź je ze sobą w podróż – i tak się nikt nie zorientuje do czego służy...

 Opinie

Napisz opinię

Tenga egg Easy Beat 12 szt. -  zestaw masturbatorów

Tenga egg Easy Beat 12 szt. - zestaw masturbatorów

Zestaw w urocze serduszka

Napisz opinię

30 Inne produkty w tej samej kategorii: