Rock Chick - wibrator punktu G

Podwójna stymulacja - punkt G i łechtaczka

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 23 punktów lojalnościowych. Za Twój aktualny koszyk dostaniesz 23 punktów które mają wartość 2,30 zł.


239,53 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

 

Rock-Chick był pierwszą i nadal jest najlepszą zabawką do podwójnej stymulacji punktu G i łechtaczki (Zwycięzca nagrody stymulacji punktu G oraz łechtaczki, bez użycia rąk!) - Produkt roku 2007/08.

 

Miękki, zmysłowy i seksowny. Rock Chick od Rocks-Off Ltd to wizytówka każdej niezależnej, silnej kobiety, podążającej za swoimi pragnieniami. Napędzany znanym wszystkim entuzjastkom zabawek erotycznych RO-80mm, najpopularniejszym wibratorem typu bullet, który oferuje siedem wyjątkowych programów wibracji, umożliwiających stymulację zarówno łechtaczki jak i drogocennego punktu G. W dodatku bez użycia rąk! Ze względu na tę cechę, Rock Chick został wybrany najlepszym produktem roku 2007/08. Oczywiście bullet można wyjąć i używać samodzielnie, jeśli tylko będziesz miała ochotę na bardziej dokładną stymulację.

Rocks-Off Limited to jeden z wiodących producentów artykułów erotycznych na świecie i numer jeden na rynku europejskim, ceniony za innowacyjność i troskę o wysoką jakość wszystkich swoich produktów. Wszystko, co wychodzi spod szyldu tej brytyjskiej marki charakteryzuje elegancki design i wysoka funkcjonalność, dobrze służąc przez lata, co potwierdza wysoka sprzedaż. Najbardziej reprezentatywnym produktem Rocks-Off Ltd jest RO-80mm, wibrator typu bullet, którego ponad 5 milionów egzemplarzy znajduje się w rękach zadowolonych klientów. Nowoczesne kształty, najwyższej jakości materiały oraz unikalna kolorystyka składa się na bardzo atrakcyjną linię wzorniczą, będącą znakiem rozpoznawczym tej marki.

Wszystkie produkty Rocks-Off są wykonane z najwyższej jakości materiałów. Produkty z medycznego silikonu są przyjemne w dotyku i całkowicie bezpieczne w kontakcie ze skórą, co potwierdzają testy dermatologiczne. Pamiętaj, by podczas użytkowania produktów wykonanych z silikonu medycznego używać wyłącznie lubrykantów na bazie wody, gdyż inne mogą doprowadzić do nieodwracalnego uszkodzenia materiału. Wszystkie produkty Rocks-Off są wodoodporne, dzięki czemu po zakończonej zabawie łatwo je wyczyścisz ciepłą wodą z mydłem antybakteryjnym.

Rock-Off Ltd są laureatami niezliczonych nagród, zarówno brytyjskich jak i międzynarodowych, co jest najlepszym świadectwem ich zaangażowania w dostarczanie klientom najwyższej klasy produktów poprawiających jakość codziennego życia. Każdy produkt Rocks-Off posiada niepowtarzalny numer rejestracyjny, który po aktywacji na oficjalnej stronie internetowej producenta rozpoczyna 6-miesięczny okres gwarancyjny.

 

Parametry techniczne:

wymiary: 132mm x 95mm x 34mm

zasilanie: 1x bateria LR1 (załączona do opakowania)

materiał: silikon medyczny bez dodatku ftalanów, pokryte metalem tworzywo ABS

7 programów wibracji

wodoodporność

 Opinie

Napisz opinię

Rock Chick - wibrator punktu G

Rock Chick - wibrator punktu G

Podwójna stymulacja - punkt G i łechtaczka

Napisz opinię

30 Inne produkty w tej samej kategorii: