Rock Chick - wibrator punktu G

Podwójna stymulacja - punkt G i łechtaczka

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 23 punktów lojalnościowych. Za Twój aktualny koszyk dostaniesz 23 punktów które mają wartość 2,30 zł.


239,53 zł

Więcej informacji

 

Rock-Chick był pierwszą i nadal jest najlepszą zabawką do podwójnej stymulacji punktu G i łechtaczki (Zwycięzca nagrody stymulacji punktu G oraz łechtaczki, bez użycia rąk!) - Produkt roku 2007/08.

 

Miękki, zmysłowy i seksowny. Rock Chick od Rocks-Off Ltd to wizytówka każdej niezależnej, silnej kobiety, podążającej za swoimi pragnieniami. Napędzany znanym wszystkim entuzjastkom zabawek erotycznych RO-80mm, najpopularniejszym wibratorem typu bullet, który oferuje siedem wyjątkowych programów wibracji, umożliwiających stymulację zarówno łechtaczki jak i drogocennego punktu G. W dodatku bez użycia rąk! Ze względu na tę cechę, Rock Chick został wybrany najlepszym produktem roku 2007/08. Oczywiście bullet można wyjąć i używać samodzielnie, jeśli tylko będziesz miała ochotę na bardziej dokładną stymulację.

Rocks-Off Limited to jeden z wiodących producentów artykułów erotycznych na świecie i numer jeden na rynku europejskim, ceniony za innowacyjność i troskę o wysoką jakość wszystkich swoich produktów. Wszystko, co wychodzi spod szyldu tej brytyjskiej marki charakteryzuje elegancki design i wysoka funkcjonalność, dobrze służąc przez lata, co potwierdza wysoka sprzedaż. Najbardziej reprezentatywnym produktem Rocks-Off Ltd jest RO-80mm, wibrator typu bullet, którego ponad 5 milionów egzemplarzy znajduje się w rękach zadowolonych klientów. Nowoczesne kształty, najwyższej jakości materiały oraz unikalna kolorystyka składa się na bardzo atrakcyjną linię wzorniczą, będącą znakiem rozpoznawczym tej marki.

Wszystkie produkty Rocks-Off są wykonane z najwyższej jakości materiałów. Produkty z medycznego silikonu są przyjemne w dotyku i całkowicie bezpieczne w kontakcie ze skórą, co potwierdzają testy dermatologiczne. Pamiętaj, by podczas użytkowania produktów wykonanych z silikonu medycznego używać wyłącznie lubrykantów na bazie wody, gdyż inne mogą doprowadzić do nieodwracalnego uszkodzenia materiału. Wszystkie produkty Rocks-Off są wodoodporne, dzięki czemu po zakończonej zabawie łatwo je wyczyścisz ciepłą wodą z mydłem antybakteryjnym.

Rock-Off Ltd są laureatami niezliczonych nagród, zarówno brytyjskich jak i międzynarodowych, co jest najlepszym świadectwem ich zaangażowania w dostarczanie klientom najwyższej klasy produktów poprawiających jakość codziennego życia. Każdy produkt Rocks-Off posiada niepowtarzalny numer rejestracyjny, który po aktywacji na oficjalnej stronie internetowej producenta rozpoczyna 6-miesięczny okres gwarancyjny.

 

Parametry techniczne:

wymiary: 132mm x 95mm x 34mm

zasilanie: 1x bateria LR1 (załączona do opakowania)

materiał: silikon medyczny bez dodatku ftalanów, pokryte metalem tworzywo ABS

7 programów wibracji

wodoodporność

 Opinie

Napisz opinię

Rock Chick - wibrator punktu G

Rock Chick - wibrator punktu G

Podwójna stymulacja - punkt G i łechtaczka

Napisz opinię

30 Inne produkty w tej samej kategorii: