Marc Dorcel Intense Ring - pierścień erekcyjny

Dostarczający wyjątkowej rozkoszy pierścień na penisa

Więcej szczegółów

Marc Dorcel

Oczekiwanie na dostawę

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 7 punktów lojalnościowych. Za Twój aktualny koszyk dostaniesz 7 punktów które mają wartość 0,70 zł.


77,41 zł

Więcej informacji

 

Intense Ring od Marca Dorcela to pierścień na penisa który odróżnia się tym od innych pierścieni, że przez środek można przełożyć nie tylko członek, ale także mosznę, przez co intymne doznania stają się jeszcze silniejsze. Dodatkowo posiada on wypustkę, która podczas stosunku dociska prostatę i potęguję wrażenia.wykonany w całości z wysokiej jakości miękkiego, przyjemnego w dotyku silikonu.

 

Marc Dorcel Intense Ring wykonany jest w całości z wysokiej jakości miękkiego, przyjemnego w dotyku silikonu

 

Dlaczego warto stosować pierścienie erekcyjne? Powodów jest co najmniej kilka, przede wszystkim jednak chodzi o wzmocnienie doznań dla obojga partnerów. Zaciśnięcie penisa pierścieniem powoduje blokowanie odpływu krwi z ciał jamistych, czego efektem jest pełniejsza i dłuższa erekcja oraz intensyfikacja odczuwanych bodźców. Jest to stary, sprawdzony i całkowicie bezpieczny sposób na przedłużenie stosunku i wzmocnienie doznań seksualnych.

Pamiętaj, by podczas korzystania z Intense Ring używać wyłącznie lubrykantów na bazie wody, ponieważ inne mogą spowodować nieodwracalne uszkodzenie pierścienia.

 

Marc Dorcel to ekspert w dziedzinie luksusowej, wysublimowanej erotyki, obecny na rynku już od ponad 30 lat. Mogliście go poznać jako producenta filmów erotycznych, wielokrotnie nagradzanych przez prestiżowe media. Dzisiaj Marc Dorcel to nie tylko producent świetnych filmów, ale także autor wyjątkowo bogatej i wszechstronnej linii najwyższej jakości artykułów erotycznych, stworzonych z dbałością o najdrobniejsze szczegóły.

 

Parametry techniczne:

Wykonano w całości z wysokiej jakości silikonu medycznego. Nie zawiera ftalanów.

Średnica: 50mm

 Opinie

Napisz opinię

Marc Dorcel Intense Ring - pierścień erekcyjny

Marc Dorcel Intense Ring - pierścień erekcyjny

Dostarczający wyjątkowej rozkoszy pierścień na penisa

Napisz opinię

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii: