Dorcel - Deep Stroker + Kalendarz 2017 (zestaw) Zobacz większe

Marc Dorcel - Deep Stroker + Kalendarz 2017 - masturbator

Marc Dorcel

Oczekiwanie na dostawę

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 7 punktów lojalnościowych. Za Twój aktualny koszyk dostaniesz 7 punktów które mają wartość 0,70 zł.


70,10 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Deep Stroker od Marca Dorcela to wykonany z wysokiej jakości materiału podwójny masturbator. Wybierz stronę, którą chcesz pieścić swojego członka i ciesz się silnymi doznaniami. Deep Stroker umożliwia głęboką penetrację dwóch faktur materiału: gładką z delikatnymi pierścieniami oraz drugą – z wypustkami i tunelami na całej długości.
 
Do masturbatora dołączono kalendarz Marc Dorcel na 2017 rok.

 

Deep Stroker jest elastyczny, dopasuje się do każdego rozmiaru. Przed użyciem pamiętaj o zastosowaniu środka nawilżającego. Możesz rozgrzać Deep Stroker przed użyciem umieszczając go na chwilę w pojemniku z ciepłą wodą. Deep Stroker nadaje się do ponownego użytku, wystarczy go umyć za pomocą letniej wody i dobrej jakości mydła antybakteryjnego. Pamiętaj, by nie używać środków czyszczących na bazie alkoholu, acetonu lub benzyny.

 

Pamiętaj o zachowaniu środków ostrożności. Nie używaj swojego masturbatora w miejscach opuchniętych, poranionych lub dotkniętych stanem zapalnym. Jeżeli odczuwasz ból lub dyskomfort, natychmiast przerwij jego użytkowanie.

 

Marc Dorcel to ekspert w dziedzinie luksusowej, wysublimowanej erotyki, obecny na rynku już od ponad 30 lat. Mogliście go poznać jako producenta filmów erotycznych, wielokrotnie nagradzanych przez prestiżowe media. Dzisiaj Marc Dorcel to nie tylko producent świetnych filmów, ale także autor wyjątkowo bogatej i wszechstronnej linii najwyższej jakości artykułów erotycznych, stworzonych z dbałością o najdrobniejsze szczegóły.

 

Parametry techniczne:

  • Długość: 14,5 cm
  • Średnica: 4,8 cm
  • Waga: 150 g
  • Wykonano w 100% z elastomeru. Nie zawiera ftalanów.

 

Opakowanie zawiera:

  • masturbator Deep Stroker
  • instrukcję obsługi
  • kalendarz Marc Dorcel na 2017 rok


Opinie

Napisz opinię

Marc Dorcel - Deep Stroker + Kalendarz 2017 - masturbator

Marc Dorcel - Deep Stroker + Kalendarz 2017 - masturbator

Napisz opinię

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii: