Male Edge Extra - system powiekszania penisa

Technika trakcji

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 63 punktów lojalnościowych. Za Twój aktualny koszyk dostaniesz 63 punktów które mają wartość 6,30 zł.


636,82 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

 

Z aparaturą do powiększania Male Edge, wzrost penisa jest gwarantowany. Mężczyźni używający Male Edge powiększają swoje przyrodzenie średnio o 28% na długość i 19% w obwodzie.

Wygodny powiększalnik penisa Male Edge jest jednym z najlepszych wśród produktów tego typu dla mężczyzn, którzy chcieliby dodać kilka cm swojemu penisowi.
W przeciwieństwie do różnych tabletek i kremów, nasz przyrząd został polecony przez lekarzy i zatwierdzony jako bezpieczny i efektywny sposób, by zwiększyć długość i grubość Twojego penisa.


GWARANCJA


Wszystkie przyrządy Male Edge posiadają dwa lata gwarancji. Pokrywa ona nie tylko koszty, ale zapewnia także, że kupując produkt nic nie ryzykujesz. Nasze urządzenia zaprojektowane zostały przez specjalistów i zatwierdzone przez lekarzy przestrzegających wysokich norm jakości.
W przypadku jakichkolwiek problemów ze swoim powiększalnikiem, możesz go nam zwrócić, a my zastąpimy go nowym. W przypadku Male Edge możesz być pewien, że otrzymujesz usługę najwyższej jakości.
Używając aparatury do powiększania penisa Male Edge, gwarantowane jest, że Twój penis stanie się większy. Stosuje ona prostą, aczkolwiek efektywną metodę powiększania zwaną jako „trakcja". Badania kliniczne wykazały, że metoda ta skutecznie powiększa i pogrubia członek.


CO TO JEST TRAKCJA?


Trakcja penisa to prosta i bezbolesna technika, której skutkiem jest stały wzrost penisa. W niektórych przypadkach, mężczyźni używający Male Edge zwiększają rozmiar swojego członka od 5 do 7 cm (czytaj więcej o rezultatach stosowania Male Edge).
Trakcja działa na zasadzie powolnego rozciągania trzonu penisa. To powoduje, że komórki dzielą się i mnożą – znany proces nazywany cytokinezą. Z czasem pojawiają się nowe komórki na całej długości penisa, a Twój członek staje się wyraźnie większy i dłuższy – to kwestia tygodni lub miesięcy.
W obecnej chwili Internet jest pełen stron promujących zestawy powiększające penisa, jednak tylko aparatury oparte na metodzie trakcji, takie jak Male Edge, oferują gwarantowane rezultaty.

 

W zestawie

- Ekstender - urządzenie do powiększania penisa

- Linijka i 2 gumowe paski do wykonywania pomiarów przyrodzenia

- Film instruktażowy na płycie mini DVD

- Dwie opaski ochronne

- Torba podróżna

- Gaza

 Opinie

Napisz opinię

Male Edge Extra - system powiekszania penisa

Male Edge Extra - system powiekszania penisa

Technika trakcji

Napisz opinię

30 Inne produkty w tej samej kategorii: