Jes-Extender Light - system powiększania penisa

Gwarancja i jakość

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 76 punktów lojalnościowych. Za Twój aktualny koszyk dostaniesz 76 punktów które mają wartość 7,60 zł.


765,36 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

 

Jest kilka ważnych powodów, dzięki którym Jes Extender jest właściwym wyborem dla Ciebie, do łatwego powiększania penisa.

 

Przez ponad 14 lat, Jes nieustannie poprawiał i modyfikował extender, tak aby zapewnić jak najszybsze i największe przyrosty penisa za pomocą jednego urządzenia. Na rynku jest wiele imitacji Jes Extendera, jednak większość z nich to tanie podróbki, które wykonane są z niskiej jakości materiałów, przez co efekty są znikome, a co więcej, łatwo o poważne uszkodzenie narządów rozrodczych. Prawdziwy Jes Extender da Ci:

 - Pewność – firma z długoletnim doświadczeniem
 - Powiększenie – Jes Extender gwarantuje przyrosty penisa nawet do 44%
 - Szybkie rezultaty – Ciesz się większym penisem już po kilku tygodniach
 - Bezpieczny, wypróbowany system – Zatwierdzony medycznie, z dożywotnią gwarancją

 

I Ty możesz czerpać z naszego bogatego doświadczenia w tematyce powiększania penisa, tak jak poczyniło to ponad 100 000 mężczyzn. Zamów Jes Extender już dziś i przekonaj się, jak dobrze trafiłeś. Właściwy wybór to różnica między bolesnym, rozczarowującym doświadczeniem, a wyćwiczeniem większego, grubszego penisa, o którym marzą wszystkie kobiety.

 

Widząc rezultaty, jakie osiągnęliśmy u tak wielu mężczyzn, możesz być spokojny zamawiając Jes Extender. Poniżej kilka powodów, dla których powinieneś wybrać Jes Extender, a nie inne, tanie imitacje..

 

1. Zaprojektowany i zatwierdzony przez znanych lekarzy

Dzięki współpracy lekarzy oraz projektantów otrzymasz szybkie wyniki w krótkim czasie. Dopracowanie szczegółów i najwyższa jakość wykonania to składniki sukcesu Jes Extendera i odpowiedź, dlaczego wyniki są tak pozytywne.
Jes Extender został skonstruowany z najwyższej jakości składników medycznych klasy 1. Przetestowana technologia jest podstawą szybszych przyrostów. B
ezpieczeństwo trakcji 600 – 1500 gram. W przeciwieństwie do innych, prymitywnych metod powiększania penisa takich jak ciężarki czy też pompki, Jes Extender oferuje dokładne napięcie oraz stałe rozciąganie dla bezpiecznego i efektywnego powiększania.

 

Mechanizm kontroli napięcia
Żadne inne urządzenie nie posiada tak precyzyjnego dostosowania trakcji dla osiągnięcia maksymalnych przyrostów. Wraz ze wzrostem penisa możesz dostosować siłę trakcji, by zapewnić dalszy rozwój penisa, dzięki czemu możesz się cieszyć jeszcze większymi przyrostami.

Urządzenie medycznej klasy 1
Technologia niealergicznego silikonu oraz metali nie ulegających korozji oznaczaja, że urządzenie nie tylko zapewni Ci komfort, ale będzie też niezniszczalne. Jesteśmy pewni wysokiej jakości Jes Extendera, zatem dajemy na niego dożywotnią gwarancję, w zależności od pakietu jaki zakupisz.

Unikalny system „Lock and Load”
Ta unikalna cecha zapewnia idealnie dobrane napięcie dla Ciebie i dopasowuje urządzenie idealnie do penisa. Jeśli jakieś urządzenie nie posiada tego systemu, łatwo spadnie z przyrodzenia. System ten oznacza, że możesz nosić Jes Extendera cały dzień i noc, bez martwienia się o to, że będziesz musiał go poprawiać.

Produkowany w UE i posiadający certyfikat CE
Bardzo ważne jest, żeby Twój extender posiadał standardy jakości i bezpieczeństwa. Jes Extender jest produkowany w UE, według najwyższych standardów. Tanie podróbki łatwo się niszczą i powodują uszkodzenia ciała.

 

Penis bez wątpienia jest najważniejszą częścią męskiego ciała, więc dlaczego ryzykować swoim zdrowiem? Jes zapewnia bardziej zwarte ciągnięcie, bez obluzowania silikonowych krawędzi. Posiada on małe skrętniki, które pozwalają na dopasowanie urządzenia. Podstawa Jes jest zaokrąglona, by lepiej dopasować się do ciała, co zapewnia większy komfort.

Nie ryzykuj – zdecyduj się na Jes Extender. Producenci podróbek nie posiadają wiedzy oraz zaplecza medycznego, by zapewnić Ci bezpieczny, szybki i efektywny produkt powiększający penisa.

 

2. Wyniki potwierdzone klinicznie

Gdy wybierasz urządzenie do powiększania penisa wyniki badań klinicznych są niezmiernie ważne. Badano 18 mężczyzn używających Jes Extendera przez okres 24 tygodni.

 

PODSUMOWANIE BADANIA
- Średnia przyrostu 30%, jednak notowano aż do 44%
- 61% użytkowników doświadczyło zmniejszenia objaw zaburzeń erekcji
- Poprawia zakrzywienia penisa

Jes Extender jest jedynym urządzeniem powiększającym penisa, który został oceniony na Międzynarodowym Sympozjum Chirurgii Rekonstrukcyjnej. Jest to wysokiej klasy zebranie urologów - lekarzy specjalizujących się funkcjonowaniu narządów płciowych. To najlepszy dowód, że zamawiając Jes Extender masz pewność, że zyskasz to, czego oczekujesz.

 

3. Najszybsze rezultaty w rekordowym czasie

Jes Extender stosuje unikalną technologię medyczną, której rezultatem jest najszybszy rozrost penisa zanotowany w tego typu urządzeniach. Jeden z badanych Kanadyjczyków, podczas użycia Jes Extendera przez 17 dni zwiększył rozmiar swojego penisa aż o 4cm! Jego rozmiar wyjściowy wynosił 5cm, a po 17 dniach (55 godzin) używania urządzenia - 9cm, co jest niesamowitym, 44% przyrostem. Rozrost ten jest rekordem na rynku, przy użyciu urządzenia tego typu, co świadczy o jakości oraz efektywności Jes Extendera. Dzięki takim rezultatom ciężko się dziwić, że chirurgia stosowana przy powiększaniu penisa szybko odchodzi w niepamięć, a Jes Extender staje się wyborem numer 1.

 

4. Pełna gwarancja

Żadna z podróbek nie zapewni Ci szybkich oraz efektywnych wyników oraz 2-letniej gwarancji na wersję oryginalną (dożywotnia gwarancja dawana jest wraz z wersją złotą).
Usługi Jes zawsze służą Ci pomocą w procesie powiększania penisa, dlatego jeśli masz pytania - pisz. Kupując extendery u innych firm, jeśli coś pójdzie nie tak jak powinno, będziesz z tym sam, bez większego penisa i bez pieniędzy w portfelu.

 

5. Jakość za rozsądną cenę
W naszej firmie zdajemy sobie sprawę z tego, że inwestycja w urządzenie do powiększania penisa może obciążyć portfel. Właśnie dlatego powstało kilka pakietów, zaczynając od „Edycji lekkiej”, aż do „Edycji złotej” i sam decydujesz, jaką kupić. Wierzymy, że powiększanie penisa powinno być dostępne dla każdego mężczyzny, który chce o siebie zadbać, niezależnie od jego budżetu.

 Opinie

Napisz opinię

Jes-Extender Light - system powiększania penisa

Jes-Extender Light - system powiększania penisa

Gwarancja i jakość

Napisz opinię

30 Inne produkty w tej samej kategorii: