Jajo Masturbator Tenga Egg Spider

Przekonaj się, ile ten mały przedmiot potrafi...

Więcej szczegółów

Tenga

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 6 punktów lojalnościowych. Za Twój aktualny koszyk dostaniesz 6 punktów które mają wartość 0,60 zł.


64,26 zł

Więcej informacji

 

Powłoka jaja po stronie wewnętrznej zbudowana jest z powłok o falistym kształcie, równolegle ułożonych w stosunku do poziomu. Faliste powłoki przekazują bodźce wprost na poruszający się członek, aż do samego finału...

 

Otwórz jajo i osiągnij najlepszy orgazm w swoim życiu. To małe cudeńko rozciąga się do niewyobrażalnych granic. Po prostu wlej do środka (załączony w komplecie) lubrykant i ciesz się doznaniami płynącymi z ultrakomfortowego wnętrza jaja. Znajdujące się wewnątrz grudki, wypustki i prążki (w zależności od typu jaja) dostarczają niezapomnianych wrażeń.

 

Rozciągliwe wnętrze w czasie użycia w całości pokrywa penisa. Będziesz zafascynowany tym jak to ponad 6 centymetrowe jajo może rozciągnąć się do ponad 30 centymetrów.

 

Pomysłowy projekt sprawia, że w niczym nie przypomina zabawki erotycznej – dlatego możesz czuć się swobodnie i użyć go kiedy będziesz miał na to ochotę. Weź je ze sobą w podróż – i tak się nikt nie zorientuje do czego służy...

 Opinie

Napisz opinię

Jajo Masturbator Tenga Egg Spider

Jajo Masturbator Tenga Egg Spider

Przekonaj się, ile ten mały przedmiot potrafi...

Napisz opinię

30 Inne produkty w tej samej kategorii: