Hiszpańska, złota mucha !!! - Spanish Fly Gold-15ml Zobacz większe

Hiszpańska, złota mucha !!! - Spanish Fly Gold-15ml

Posiada doskonale skomponowane składniki

Więcej szczegółów

Cobeco Pharma

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 3 punktów lojalnościowych. Za Twój aktualny koszyk dostaniesz 3 punktów które mają wartość 0,30 zł.


34,90 zł

Więcej informacji

 

Ta niesamowita substancja została specjalnie opracowana dla zwiększenia pociągu seksualnego u kobiet i mężczyzn.

 

Kilka kropel Hiszpańskiej Muchy wystarczy aby doprowadzić już krótko po zażyciu do bardzo silnego podniecenia zarówno kobietę jak i mężczyznę. Mikstura posiada doskonale skomponowane składniki - zawiera znaną kantarydynę (wyciąg z majki lekarskiej) w homeopatycznych ilościach, jak i olejki eteryczne, które już od dawna stosowane są w medycynie ludowej jako środki miłosne.

 

W bardzo małych ilościach kantarydyna jest uważana za środek pobudzający i niegdyś służyła znachorkom do sporządzania „napojów miłosnych”. Jeden z gatunków kantarydyny jest używany do wytwarzania afrodyzjaku o nazwie „hiszpańska mucha”.

 

Zaledwie kilka kropli dodanych do napoju wywołuje niewiarygodny apetyt seksualny. Szklany flakonik, zawiera płynny środek w ilości 5ml. Bez problemu może zostać dodany do dowolnego zimnego lub gorącego napoju. Produkt stosować mogą zarówno pary przeżywające chwile oziębłości seksualnej, w celu pobudzenia aktywności seksualnej, jak również młode pary w celu wzmocnienia chwil uniesień.

 

Środek ma działanie powoduje m.in. silne podniecenie seksualne, u mężczyzn także zwiększa twardość penisa. Najlepiej jest zażywać muchę równocześnie przez oboje partnerów, umożliwia to doprowadzenie do silnego pobudzenia seksualnego. Ilość produktu w buteleczce zapewnia wielokrotne zastosowanie. Ważną zaletą Hiszpańskiej Muchy jest możliwość mieszania jej z każdym napojem.

 

Pojemność: 15 ml

 Opinie

Napisz opinię

Hiszpańska, złota mucha !!! - Spanish Fly Gold-15ml

Hiszpańska, złota mucha !!! - Spanish Fly Gold-15ml

Posiada doskonale skomponowane składniki

Napisz opinię

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii: