FUN FACTORY Tiger - dildo

Podniecający i drapieżny

Więcej szczegółów

Fun Factory

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 20 punktów lojalnościowych. Za Twój aktualny koszyk dostaniesz 20 punktów które mają wartość 2,00 zł.


208,60 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

 

Tiger - Stubs Podniecający i drapieżny

Poczuj w Tobie tygrysa! Ten zmysłowy drapieżnik mimo że sprawia wrażenie silnego, jest delikatny w dotyku. Zwraca na siebie uwagę swoją pofalowaną, wydatną strukturą. Poprzez harmonię gładkości i wypukłości sprzyja atmosferze napięcia i oddania.

Dilda serii STUBS firmy FUN FACTORY wykonane są w 100% z certyfikowanego, nieszkodliwego dla organizmu silikonu, stosowanego również m.in. w medycynie, produkcji kosmetyków lub do kontaktu z artykułami spożywczymi. Materiał ten jest elastyczny, niezwykle odporny, antyalergiczny, neutralny w zapachu i łatwy w pielęgnacji. STUBS są wygodne w użyciu dzięki stabilnej podstawce i nadają się do użycia z uprzężą (nie dotyczy modeli SHARE i CURVE). Schłodzone czy rozgrzane, w wannie lub poza nią - niezawodnie gwarantują urozmaiconą stymulację.


CECHY PRODUKTU:

- pofalowane wypukłości do stymulacji klitoralnej,
- wygięty kształt stymuluje punkt G,
- elegancki i wymowny design,
- ergonomicznie ukształtowana podstawka z funkcją przyssawki,
- nadaje się do użycia z uprzężą.


Istotne wskazówki

Zastosowanie niewielkiej ilości żelu zapewni przyjemne uczucie przy wprowadzeniu. Zalecamy używanie żelu na bazie wody, jak np. FUN FACTORY TOYFLUID. Prosimy zwrócić uwagę na informacje zawarte w instrukcji obsługi. Dziękujemy!

Wymiary:


Długość: 22 cm
Średnica części górnej: 2,7 cm
Średnica części dolnej: 3,1 cm


[POBIERZ INSTRUKCJĘ OBSŁUGI W JĘZYKU POLSKIM]

 Opinie

Napisz opinię

FUN FACTORY Tiger - dildo

FUN FACTORY Tiger - dildo

Podniecający i drapieżny

Napisz opinię

30 Inne produkty w tej samej kategorii: