FUN FACTORY Tiger - dildo

Podniecający i drapieżny

Więcej szczegółów

Fun Factory

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 20 punktów lojalnościowych. Za Twój aktualny koszyk dostaniesz 20 punktów które mają wartość 2,00 zł.


208,60 zł

Więcej informacji

 

Tiger - Stubs Podniecający i drapieżny

Poczuj w Tobie tygrysa! Ten zmysłowy drapieżnik mimo że sprawia wrażenie silnego, jest delikatny w dotyku. Zwraca na siebie uwagę swoją pofalowaną, wydatną strukturą. Poprzez harmonię gładkości i wypukłości sprzyja atmosferze napięcia i oddania.

Dilda serii STUBS firmy FUN FACTORY wykonane są w 100% z certyfikowanego, nieszkodliwego dla organizmu silikonu, stosowanego również m.in. w medycynie, produkcji kosmetyków lub do kontaktu z artykułami spożywczymi. Materiał ten jest elastyczny, niezwykle odporny, antyalergiczny, neutralny w zapachu i łatwy w pielęgnacji. STUBS są wygodne w użyciu dzięki stabilnej podstawce i nadają się do użycia z uprzężą (nie dotyczy modeli SHARE i CURVE). Schłodzone czy rozgrzane, w wannie lub poza nią - niezawodnie gwarantują urozmaiconą stymulację.


CECHY PRODUKTU:

- pofalowane wypukłości do stymulacji klitoralnej,
- wygięty kształt stymuluje punkt G,
- elegancki i wymowny design,
- ergonomicznie ukształtowana podstawka z funkcją przyssawki,
- nadaje się do użycia z uprzężą.


Istotne wskazówki

Zastosowanie niewielkiej ilości żelu zapewni przyjemne uczucie przy wprowadzeniu. Zalecamy używanie żelu na bazie wody, jak np. FUN FACTORY TOYFLUID. Prosimy zwrócić uwagę na informacje zawarte w instrukcji obsługi. Dziękujemy!

Wymiary:


Długość: 22 cm
Średnica części górnej: 2,7 cm
Średnica części dolnej: 3,1 cm


[POBIERZ INSTRUKCJĘ OBSŁUGI W JĘZYKU POLSKIM]

 Opinie

Napisz opinię

FUN FACTORY Tiger - dildo

FUN FACTORY Tiger - dildo

Podniecający i drapieżny

Napisz opinię

30 Inne produkty w tej samej kategorii: