FUN FACTORY Share XS - dildo

Rozpieszcza równocześnie stronę aktywną i pasywną

Więcej szczegółów

Fun Factory

Oczekiwanie na dostawę

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 29 punktów lojalnościowych. Za Twój aktualny koszyk dostaniesz 29 punktów które mają wartość 2,90 zł.


291,30 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

 

SHARE XS - Stubs

U każdego z nas pojawia się, wcześniej lub później pragnienie stania się choć na chwilę kimś innym. Życzenie to może się spełnić dzięki dildo SHARE XS. Specjalnie skonstruowane dla partnerów i partnerek, ma na celu redukcję wszelkich zahamowań. Jest szczególnie doceniany przez osoby początkujące. Jego delikatny kształt zachęca do podejmowania nowych eksperymentów - dla strony pasywnej absolutnie podniecające przeżycie! SHARE XS jest ukształtowany wyjątkowo ergonomicznie, jak wszystkie nasze zabawki erotyczne. Większa część dildo dopasowuje się optymalnie do pochwy - jej uwypuklenia zapewniają lepszą stabilność. Część węższa stymuluje męski punkt G.

Aktywna partnerka wprowadza do pochwy krótszą część dildo i częścią dłuższą stymuluje swoją partnerkę lub partnera zabaw. Lekkie uwypuklenie krótszej części dildo zapewnia optymalną stabilność. Podczas penetracji pasywnego partnera, aktywna partnerka doświadcza równocześnie stymulacji klitoralnej i delikatnego masażu punktu G. SHARE XS jest stworzony do wspólnych chwil rozpusty i można go używać bez specjalnej uprzęży.

Dilda serii STUBS firmy FUN FACTORY wykonane są w 100% z certyfikowanego, nieszkodliwego dla organizmu silikonu, stosowanego również m.in. w medycynie, produkcji kosmetyków lub do kontaktu z artykułami spożywczymi. Materiał ten jest elastyczny, niezwykle odporny, antyalergiczny, neutralny w zapachu i łatwy w pielęgnacji. STUBS są wygodne w użyciu dzięki stabilnej podstawce i nadają się do użycia z uprzężą (nie dotyczy modeli SHARE i CURVE). Schłodzone czy rozgrzane, w wannie lub poza nią - niezawodnie gwarantują urozmaiconą stymulację.


CECHY PRODUKTU:

- rozpieszcza równocześnie stronę aktywną i pasywną,
- spód w kształcie kołyski daje stabilność, bez ograniczania swobody ruchu,
- perfekcyjnie dopasowuje się do ciała,
- uwydatniona konstrukcja,
- delikatna, na wpół naturalistyczna forma.


Istotne wskazówki

Zastosowanie niewielkiej ilości żelu zapewni przyjemne uczucie przy wprowadzeniu. Zalecamy używanie żelu na bazie wody, jak np. FUN FACTORY TOYFLUID. Prosimy zwrócić uwagę na informacje zawarte w instrukcji obsługi. Dziękujemy!

Wymiary:


- część aktywna: 10 cm
- część pasywna: 12 cm
- średnica części aktywnej końcówki: 4,4 cm
- średnica części pasywnej końcówki: 2,27 cm


[POBIERZ INSTRUKCJĘ OBSŁUGI W JĘZYKU POLSKIM]

 Opinie

Napisz opinię

FUN FACTORY Share XS - dildo

FUN FACTORY Share XS - dildo

Rozpieszcza równocześnie stronę aktywną i pasywną

Napisz opinię

Produkty które mogą Cię zainteresować

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii: