FUN FACTORY Paddy Pinguin - dildo Zobacz większe

FUN FACTORY Paddy Pinguin - dildo

Radosny, magiczny, niezmienny

Więcej szczegółów

Fun Factory

Oczekiwanie na dostawę

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 14 punktów lojalnościowych. Za Twój aktualny koszyk dostaniesz 14 punktów które mają wartość 1,40 zł.


149,30 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Paddy Penguin - Stubs
Radosny, magiczny, niezmienny

Paddy Pinguin jako pionier firmy FUN FACTORY utrzymuje niezmiennie swoją mocną pozycję i jest zawsze mile widzianym towarzyszem sekretnych przyjemności. Dzięki swojej zróżnicowanej strukturze, ponętnym wygięciu ciała i szpiczastemu dzióbkowi, który stymuluje bardzo dokładnie, ta mała istotka we fraku sprawi Ci nieoczekiwane przyjemości.

Dilda serii STUBS firmy FUN FACTORY wykonane są w 100% z certyfikowanego, nieszkodliwego dla organizmu silikonu, stosowanego również m.in. w medycynie, produkcji kosmetyków lub do kontaktu z artykułami spożywczymi. Materiał ten jest elastyczny, niezwykle odporny, antyalergiczny, neutralny w zapachu i łatwy w pielęgnacji. STUBS są wygodne w użyciu dzięki stabilnej podstawce i nadają się do użycia z uprzężą (nie dotyczy modeli SHARE i CURVE). Schłodzone czy rozgrzane, w wannie lub poza nią - niezawodnie gwarantują urozmaiconą stymulację.


CECHY PRODUKTU:

- pionier firmy FUN FACTORY,
- dokładna stymulacja dzięki szpiczastemu dzióbkowi,
- ponętne wygięcie,
- zróżnicowana struktura,
- nadaje się do użytku w połączeniu z uprzężą.


Istotne wskazówki

Zastosowanie niewielkiej ilości żelu zapewni przyjemne uczucie przy wprowadzeniu. Zalecamy używanie żelu na bazie wody, jak np. FUN FACTORY TOYFLUID - w każdym opakowaniu STUBS znajdziecie Państwo próbkę. Prosimy zwrócić uwagę na informacje zawarte w instrukcji obsługi. Dziękujemy!


Produkt dostępny jest w kolorze lodowo-niebieskim.


Wymiary:
Długość: 15,5 cm
Średnica: 3,9 cm


[POBIERZ INSTRUKCJĘ OBSŁUGI W JĘZYKU POLSKIM]
Opinie

Napisz opinię

FUN FACTORY Paddy Pinguin - dildo

FUN FACTORY Paddy Pinguin - dildo

Radosny, magiczny, niezmienny

Napisz opinię

30 Inne produkty w tej samej kategorii: