Doxy Die Cast - masażer łechtaczki

Oczekiwanie na dostawę

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 70 punktów lojalnościowych. Za Twój aktualny koszyk dostaniesz 70 punktów które mają wartość 7,00 zł.


706,93 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

DOXY to zdecydowanie najmocniejszy i najlepszy masażer na świecie.

 

Masażer Doxy powstał w 2013 r. i do dnia dzisiejszego cieszy się stale wzrastającą liczbą entuzjastów. Masażer Doxy zaprojektowany został w oparciu o oryginalną konstrukcję klasycznego masażera Hitachi Magic Wand, powstałego w 1968 r., wyprodukowany w Wielkiej Brytanii. Doxy jest długo oczekiwaną odpowiedzią na tanie, wątpliwej jakości masażery chińskiej produkcji. Przeciwstawiając się zalewowi dostępnych na rynku tanich imitacji, z których korzystanie może być nawet niebezpieczne dla zdrowia, w produkcji masażera Doxy wykorzystano wyłącznie najwyższej jakości materiały. To ponadczasowa technologia w nowoczesnym, profesjonalnym wydaniu.

 

"Die Cast" to specjalny model masażera Doxy. Przyciski zostały podświetlone lampkami LED dla ułatwienia obsługi masażera w ciemności. Jego rączka wykonana została w całości z polerowanego aluminium, natomiast główka pokryta została powłoką z najwyższej jakości silikonu medycznego, wolnego od ftalanów i innych substancji szkodliwych w kontakcie ze skórą. 

 

Rączka masażera Doxy Die wykonana została z plastiku, natomiast do stworzenia obrotowej główki wykorzystano najwyższej jakości aluminium i hipoalergiczny winyl klasy medycznej, wolny od lateksu i żywicy ftalowej. Wersja "Die Cast" jest cięższa od klasycznej i waży 830 gramów.

 

Parametry techniczne:

tworzywa:

  • główka – aluminium pokryte silikonem klasy medycznej
  • rączka – polerowane aluminium

wymiary:

  • średnica główki – 19 cm
  • długość rączki – 33 cm
  • długość kabla – 2,74 m

 

Wyprodukowano w Wielkiej Brytanii.Opinie

Napisz opinię

Doxy Die Cast - masażer łechtaczki

Doxy Die Cast - masażer łechtaczki

Napisz opinię

30 Inne produkty w tej samej kategorii: