Doxy Die Cast - masażer łechtaczki

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 52 punktów lojalnościowych. Za Twój aktualny koszyk dostaniesz 52 punktów które mają wartość 5,20 zł.


529,90 zł

Więcej informacji

DOXY to zdecydowanie najmocniejszy i najlepszy masażer na świecie.

 

Masażer Doxy powstał w 2013 r. i do dnia dzisiejszego cieszy się stale wzrastającą liczbą entuzjastów. Masażer Doxy zaprojektowany został w oparciu o oryginalną konstrukcję klasycznego masażera Hitachi Magic Wand, powstałego w 1968 r., wyprodukowany w Wielkiej Brytanii. Doxy jest długo oczekiwaną odpowiedzią na tanie, wątpliwej jakości masażery chińskiej produkcji. Przeciwstawiając się zalewowi dostępnych na rynku tanich imitacji, z których korzystanie może być nawet niebezpieczne dla zdrowia, w produkcji masażera Doxy wykorzystano wyłącznie najwyższej jakości materiały. To ponadczasowa technologia w nowoczesnym, profesjonalnym wydaniu.

 

"Die Cast" to specjalny model masażera Doxy. Przyciski zostały podświetlone lampkami LED dla ułatwienia obsługi masażera w ciemności. Jego rączka wykonana została w całości z polerowanego aluminium, natomiast główka pokryta została powłoką z najwyższej jakości silikonu medycznego, wolnego od ftalanów i innych substancji szkodliwych w kontakcie ze skórą. 

 

Rączka masażera Doxy Die wykonana została z plastiku, natomiast do stworzenia obrotowej główki wykorzystano najwyższej jakości aluminium i hipoalergiczny winyl klasy medycznej, wolny od lateksu i żywicy ftalowej. Wersja "Die Cast" jest cięższa od klasycznej i waży 830 gramów.

 

Parametry techniczne:

tworzywa:

  • główka – aluminium pokryte silikonem klasy medycznej
  • rączka – polerowane aluminium

wymiary:

  • średnica główki – 19 cm
  • długość rączki – 33 cm
  • długość kabla – 2,74 m

 

Wyprodukowano w Wielkiej Brytanii.Opinie

Napisz opinię

Doxy Die Cast - masażer łechtaczki

Doxy Die Cast - masażer łechtaczki

Napisz opinię

30 Inne produkty w tej samej kategorii: