Wilgotne miejsca -  książka erotyk Zobacz większe

Wilgotne miejsca - książka erotyk

Podróż do krainy ostatnich tabu współczesności

Więcej szczegółów

Oczekiwanie na dostawę

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 6 punktów lojalnościowych. Za Twój aktualny koszyk dostaniesz 6 punktów które mają wartość 0,60 zł.


68,20 zł

Więcej informacji

 
Helen Memel leży na oddziale chorób wewnętrznych szpitala pod wezwaniem Matki Bożej Wspomożycielki. Czeka na odwiedziny rozwiedzionych rodziców w złudnej nadziei, że przy szpitalnym łóżku chorej córki zdołają się wreszcie pogodzić. Tymczasem poddaje drobiazgowemu badaniu te części swego ciała, które zwykle uchodzą za niedziewczęce, i poleca pielęgniarzowi Robinowi fotografowanie miejsc, które uchodzą jej dociekliwemu spojrzeniu. Oprócz tego troszczy się o kolekcję pestek awokado, oddających jej cenne usługi również pod względem seksualnym.
Jeśli nawet obsesja Helen powoduje konieczność nagłej operacji, to jednak jej nieokiełznany dowcip i autentyzm sprawiają, że staje się sensacją nie tylko na szpitalnym oddziale. Wypowiada na głos to, o czym inni nie śmią nawet myśleć.
Wilgotne miejsca są podróżą do krainy ostatnich tabu współczesności. Powieść Charlotte Roche, odważna, bezkompromisowa i prowokacyjna, przeciwstawia się histerii higieny i sterylnej estetyce pism kobiecych, znormalizowanemu podejściu do kobiecego ciała i jego seksualności, a przy tym opowiada cudownie nieskrępowaną historię bohaterki równie zmysłowej, co wrażliwej i kruchej.
 
Charlotte Roche urodziła się w 1978 roku w High Wycombe w Anglii, a wychowała w Niemczech. Za prowadzenie programów w licznych stacjach telewizyjnych, jak np. Viva, 3sat i ZDF, została wyróżniona nagrodami Grimme-Preis oraz Bayerischer Fernsehpreis. Jej debiutancka powieść Wilgotne miejsca, opublikowana w 2008 roku, wywołała ogólnospołeczną debatę i stała się bestsellerem. W 2011 roku ukazała się jej kolejna skandalizująca powieść, Modlitwy waginy. Charlotte Roche mieszka wraz z mężem i córką w Kolonii.

Ilość stron: 200
 


Opinie

Napisz opinię

Wilgotne miejsca -  książka erotyk

Wilgotne miejsca - książka erotyk

Podróż do krainy ostatnich tabu współczesności

Napisz opinię

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

23 Inne produkty w tej samej kategorii: