Teaser Vibrator Zobacz większe

Teaser Vibrator

ToyJoy

Oczekiwanie na dostawę

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 13 punktów lojalnościowych. Za Twój aktualny koszyk dostaniesz 13 punktów które mają wartość 1,30 zł.


132,20 zł

Więcej informacji

 

Proponujemy niezwykle przyjemny w dotyku wibrator Teaser, przeznaczony dla amatorów analnych igraszek.

 

Ta wyjątkowa, erotyczna zabawka powstała przede wszystkim z myślą o prawdziwych koneserach tego rodzaju przyjemności.

Wibrator obłożono niezwykle delikatnym, gładkim, ale i wytrzymałym tworzywem, co sprawia, iż jest on nie tylko wygodny, ale i bezpieczny. Zastosowane w wibratorze materiały pozwalają utrzymać go w nienagannym stanie po zakończeniu erotycznej zabawy.

 

Gadżet zbudowano w taki sposób, aby można było stopniowo dawkować i uwalniać kolejne poziomy niezapomnianych doznań. Struktura zabawki składa się bowiem z następujących po sobie, coraz szerszych, miękkich okręgów. W najszerszym miejscu gadżet ma średnicę 4,5 cm. Nie wolno również zapomnieć o możliwości wprawienia gadżetu w subtelne, stałe drgnienia. Wibrator wprawiony w tego typu drżenie przeniesie Cię w świat nieziemskiej ekstazy. Produkt wodoodporny umożliwia zabawy podczas kąpieli. Dodatkowo, zapakowana w estetyczne opakowanie zabawka może stanowić oryginalny oraz odważny prezent dla partnera lub partnerki. Ta miłosna maszyna dostarcza jedynie rozkosz. Jeżeli lubisz tego typu przyjemność, jest to propozycja stworzona właśnie dla Ciebie!Opinie

Napisz opinię

Teaser Vibrator

Teaser Vibrator

Napisz opinię

30 Inne produkty w tej samej kategorii: