Modlitwy waginy -  książka erotyk Zobacz większe

Modlitwy waginy - książka erotyk

Druga powieść Charlotte Roche, autorki bestellerowych Wilgotnych miejsc

Więcej szczegółów

Oczekiwanie na dostawę

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 7 punktów lojalnościowych. Za Twój aktualny koszyk dostaniesz 7 punktów które mają wartość 0,70 zł.


73,30 zł

Więcej informacji

 

„Za żadne skarby nie chciałabym należeć do ludzi, którzy nic nie robią tylko dlatego, że inni też nic nie robią”.

 

Elizabeth trzydziestotrzyletnia żona, matka, pani domu ogarnięta obsesyjnym pragnieniem perfekcji, fanatycznie podporządkowuje się normom społecznym. Zagorzała obrończyni środowiska naturalnego, oszczędza energię, śpiąc miesiącami w przepoconej i polepionej spermą pościeli. Wegetarianka, je tylko produkty organiczne, dziecko wychowuje ściśle według poradnika wychowania antyautorytarnego, jest „hardkorową ateistką”, czyta tylko książki popularnonaukowe – nietrudno tu dostrzec karykaturę lansowanej przez mainstreamowe media kobiety nowoczesnej.
Ale widać też pęknięcia, bohaterka spiera się w duchu z feministkami o prawo do uległości zachciankom mężczyzny, spiera się z „nienawidzącą mężczyzn” matką, dzieckiem wyzwolonych lat sześćdziesiątych, wreszcie od wielu lat korzysta z usług psychoterapeutki, bo nie jest w stanie poradzić sobie z życiem

W powieści Wilgotne miejsca Charlotte Roche dowiodła, że stać ją nie tylko na drastyczną szczerość, ale i nieokiełznany humor. Modlitwy waginy opowiadają o małżeństwie i rodzinie jak żadna inna powieść przed nimi. I w sposób śmiały a zarazem pełen czarnego humoru eksplorują najskrytsze tajniki życia tyleż nieustraszonej, co niepewnej siebie młodej kobiety.

 

Ilość stron: 300

 

 Opinie

Napisz opinię

Modlitwy waginy -  książka erotyk

Modlitwy waginy - książka erotyk

Druga powieść Charlotte Roche, autorki bestellerowych Wilgotnych miejsc

Napisz opinię

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

23 Inne produkty w tej samej kategorii: