Zestaw do krępowania Fifty Shades of Grey - Completely His Zobacz większe

Fifty Shades of Grey - Completely His - zestaw do krępowania

Fifty Shades of Grey

Oczekiwanie na dostawę

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 17 punktów lojalnościowych. Za Twój aktualny koszyk dostaniesz 17 punktów które mają wartość 1,70 zł.


175,26 zł

Więcej informacji

Completely His Bed Spreader, to zestaw do krępowania rąk i nóg z oficjalnej kolekcji Fifty Shades of Grey, stworzonej we współpracy z E. L. James, autorką bestsellerowej powieści o tym samym tytule. Zestaw składa się z dwóch par kajdanek połączonych ze sobą elastycznym paskiem, który służy do przekładania przez łóżko. Kajdanki od wewnątrz pokryte zostały miękkim materiałem, dzięki czemu noszenie ich nie powoduje otarć nawet podczas bardziej pikantnyh zabaw. Do zestawu dołączono maskę na oczy oraz zawieszkę na klamkę od drzwi w prezencie.

 

„Fifty Shades of Grey” to piękna kolekcja luksusowych zabawek erotycznych i akcesoriów intymnych, a także elementów dzięki którym urządzisz swój wyjątkowy pokój zabaw. Jedyna oficjalna kolekcja, w całości zaprojektowana i zatwierdzona przez E. L. James, autorkę bestsellerowej powieści „Pięćdziesiąt twarzy Grey’a”.

 

„Ten wachlarz produktów jest tym, co wyobrażałam sobie podczas pisania Pięćdziesięciu twarzy Grey’a. Jestem bardzo podekscytowana faktem, że zabawki które opisałam w swoich książkach są dostępne w rzeczywistości.” E. L. James

 Opinie

Napisz opinię

Fifty Shades of Grey - Completely His - zestaw do krępowania

Fifty Shades of Grey - Completely His - zestaw do krępowania

Napisz opinię

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii: