Fabulous Breasts 90 tab. Zobacz większe

Fabulous Breasts 90 tab.

Naturalny preparat ziołowy w tabletkach

Więcej szczegółów

Cobeco Pharma

Oczekiwanie na dostawę

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 12 punktów lojalnościowych. Za Twój aktualny koszyk dostaniesz 12 punktów które mają wartość 1,20 zł.


121,20 zł

Więcej informacji

Naturalny sposób na powiększenie biustu. Najnowsze osiągnięcie w dziedzinie powiększania kobiecego biustu.

 

Powiększanie biustu odbywa się progresywnie do czasu stosowania tabletek, a pierwsze efekty - w zależności od organizmu - widoczne są już po około tygodniu stosowania. Stosowanie jest bardzo dyskretne, gdyż zaleca się dawkować 1-2 tabletki na dobę.

 

Jeden z najlepszych preparatów tej serii dla kobiet! Fabulous Breasts jest całkowicie naturalnym preparatem ziołowym umożliwiającym zwiększenie rozmiaru oraz poprawienie kształtu i jędrności piersi. Jest specjalnie opracowaną mieszanką kilkunastu ziół stymulujących rozwój i naturalny wzrost kobiecych piersi. Fabulous Breasts oferuje nieinwazyjne rozwiązanie pozwalające zwiększyć i ujędrnić biust przy pomocy wyważonej kombinacji bezpiecznych i naturalnych składników.

 

W przeprowadzonych badaniach klinicznych u kobiet zaobserwowano 3-krotnie szybsze efekty w stosunku do innych preparatów w formie tabletek. Jak działą : W czasie ciąży ciało kobiety produkuje większą ilość estrogenów powodujących m.in. powiększenie piersi. Tabletki Fabulous Breasts posiadają w swoim składzie aktywne składniki "phyto estrogeny", które pod względem struktury przypominają żeński hormon estrogen naśladując go, jednak nie powodując dalej idących hormonalnych efektów np. produkcji mleka. Powodują "tylko" powiększenie piersi. Inne składniki ziołowe powodują większy napływ krwi do piersi, które również dzięki temu stają się jeszcze pełniejsze i jędrne. To działanie preparatu jest szczególnie korzystne dla nieco starszych kobiet u których z wiekiem zmniejsza się coraz bardziej znacząco krążenie krwi w tej części ciała.

 

To w pełni bezpieczna i tania alternatywa chirurgii plastycznej. Możesz teraz w ciągu kilku tygodni mieć piersi większe i jędrniejsze. Jeśli kiedykolwiek myślałaś o zmianach wyglądu tych części ciała powstrzymaj się przed radykalnymi rozwiązaniami i wypróbuj najpierw Fabulous Breasts produkt w pełni bezpieczny , nieinwazyjny, dopuszczony do sprzedaży w krajach UE Polsce, bezpieczny posiadający wszelkie niezbędne certyfikaty zdrowotne.

 

Opakowanie: 90 tabletekOpinie

Napisz opinię

Fabulous Breasts 90 tab.

Fabulous Breasts 90 tab.

Naturalny preparat ziołowy w tabletkach

Napisz opinię

30 Inne produkty w tej samej kategorii: