Vibe Therapy Bliss Beige - wibrator punktu G

Siedem wibrujących programów

Więcej szczegółów

Vibe Therapy

Oczekiwanie na dostawę

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 26 punktów lojalnościowych. Za Twój aktualny koszyk dostaniesz 26 punktów które mają wartość 2,60 zł.


263,54 zł

Więcej informacji

 

Cudowny Wibrator Bliss marki Vibe Therapy. Mocny, a zarazem super cichy wibrator z siedmioma dzikimi trybami. Wibrator Bliss marki Vibe Therapy wykonany jest z higienicznego silikonu najwyższej klasy medycznej.

 

Produkty Vibe Therapy zrobione są z wysokiej jakości silikonu, posiadającego certyfikat medyczny. Tworzywo to jest najbezpieczniejszym ze wszystkich, które mogą być użyte w produktach erotycznych. Używane jest na co dzień w przemyśle medycznym oraz innych.

Wszystkie produkty są zaprojektowane z myślą o współczesnej kobiecie. Są pięknie zaprojektowane. Ich kształty zapewnią Ci naprawdę terapeutyczne i przyjemne doświadczenia. Spełniają one najwyższe standardy jakości na całym świecie. Reasumując: bezproblemowe, wyszukane, luksusowe, wodoodporne Masażery wykonane z silikonu dla Ciebie!

 

Silikon w dotyku jest miękki jak skóra naturalna, szybko się ociepla i pozostaje ciepły dłużej niż inne tworzywa. Tworzywo to jest bezwonne, bez smaku, nieporowate i wolne od środków do zmiękczania. Co więcej, nasze produkty są hipoalergiczne, a w dodatku łatwo się je czyści używając ciepłej wody z dodatkiem mydła.

 

Wymagane baterie: 2x AA (nie dołączone)Opinie

Napisz opinię

Vibe Therapy Bliss Beige - wibrator punktu G

Vibe Therapy Bliss Beige - wibrator punktu G

Siedem wibrujących programów

Napisz opinię

30 Inne produkty w tej samej kategorii: