Tantra. Sztuka świadomego kochania -  książka erotyk Zobacz większe

Tantra. Sztuka świadomego kochania - książka erotyk

Nauki tantry dają szansę na niecodzienne partnerstwo, tak seksualne, jak i duchowe

Więcej szczegółów

Oczekiwanie na dostawę

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 6 punktów lojalnościowych. Za Twój aktualny koszyk dostaniesz 6 punktów które mają wartość 0,60 zł.


60,29 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

 

Starożytny zbiór ezoterycznych ksiąg hinduskich - tantra - jest systemem filozoficznym, który z miłości płciowej czyni sakrament, a wzajemny stosunek kobiety i mężczyzny podnosi do rangi sztuki. Okazuje się, że rewolucja seksualna ostatecznie nie wyzwoliła ludzi Zachodu, wciąż krępują nas, nie tylko w sypialni, lęk, wstyd i poczucie winy. Na szczęście nauki tantry odradzają się w każdej epoce, dając ludziom szansę na niecodzienne partnerstwo seksualne i duchowe. Oto sztuka świadomego kochania! Książka dzieli się na dwie części - pierwsza jest ogólnym wprowadzeniem do filozofii tantry, druga natomiast poświęcona jest rytuałom seksualnym oraz nauce osiągania ekstatycznego połączenia dwojga ludzi w miłości.

Charles Muir i Caroline Muir od ponad dwudziestu lat uczą jogi, podstawą stworzonej przez nich teorii "współczesnej bliskości" są starożytne sztuki kształtowania ciała. Tantra, Sztuka świadomego kochania przetłumaczona została na jedenaście języków.

 

Ilość stron: 144

 Opinie

Napisz opinię

Tantra. Sztuka świadomego kochania -  książka erotyk

Tantra. Sztuka świadomego kochania - książka erotyk

Nauki tantry dają szansę na niecodzienne partnerstwo, tak seksualne, jak i duchowe

Napisz opinię

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

23 Inne produkty w tej samej kategorii: